Ko redzēt


*** Kaķu & peļu ģimenīte! ***

Kur to atradīsiet?  Pie lielveikala RINASCENTE galvenās ieejas, kas atrodas uz centrālās ielas Via Roma, nu jau 7 gadus, katru pēcpusdienu stāv vīriņš ar saviem mīluļiem. Šī ģimenīte ir iemīļota ne vien tūristiem, bet arī pašiem sardiem. Ļoti, ļoti mīlīgi! Kad eju tur garām, apstājos katru reizi, lai noglaudītu vismaz vienu pelēnu un kaķu mammīti.

Kaķu un peļu ģimenīte

*** Rozā flamingi ***

Kur jūs tos atradīsiet? Virs Cagliari flamingi lido kā pie mums lido baloži.  Negaidiet, ka kāds apsēdīsies uz jūsu palodzes vai sāks staigāt gar jūsu soliņu diedelējot maizes drupāčas, taču pa laikam veroties debesīs varēsiet ar tiem sasveicināties. Cagliari rozā flamnigiem ir savs neliels muzejs, kas atrodas dabas rezervāta – Il Parco Naturale Regionale Molentargius-Saline teritorijā. Ir pieejams gids arī angļu valodā, kas pastāstīs par rozā flamingu ikdienu un no turienes tiek organizēti arī busiņi, kas aizvedīs uz Via Europa, no kurienes ar binokli varēs vērot putnus rezervātā.

Fenicotteri

*** Pāvi ***

Kur jūs tos atradīsiet? Vēsā mierā pastaigājoties Monte Urpinu parkā pašā Cagliari centrā. Pāvu mātītes pavada savu laiku sasēdušas laktā kā tādas brūnas vistiņas, kamēr skaistuļi tēviņi vēsā mierā klaiņo pa parku sajūsminot publiku. Varat pāvus pabarot arī no rokas.

Pavone

1 Response to Ko redzēt

  1. Atbalsojums: Bella Sardīnija

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.