MEDITĀCIJAS


Kundalini jogas Meditāciju galvenie mērķi ir: 1) Iegūt mieru, novēršot iekšējos konfliktus, krīzi, haosu, samazinot stresa līmeni, trauksmes sajūtu, satraukumu, dusmas un visas īpašības, kas mums traucē labi justies. 2) Attīrīt zemaziņu no ‘atkritumiem’, lai ir vieta jaunas personības veidošanai – sava patiesā Es realizēšanai. 3) Atmodināt intuīciju un atrast Savu iekšējo autoritāti, kas ved pa Dvēseles ceļu.

APMAKSĀT MEDITĀCIJU

Ja apmaksā meditāciju pirmo reizi, lūdzu atsūti man ziņu Telegram @olita_supe, lai varu tevi pievienot grupai vai nosūtīt Zoom linku.

12,00 €

  • 40 dienu meditācija MAINA vecās domāšanas shēmas un ieradumus.
  • 90 dienu meditācija NOSTIPRINA jauno programmu.
  • Pēc 120 dienām jaunā programma ir kļuvusi par dabisku stāvokli.
  • Pēc 1000 dienām jaunais uztveres modelis ir nostiprinājies apziņā.

Šeit vari izlasīt ko Kundalini jogas meistars Yogi Bhajan saka par Meditācijām. https://bellasardinija.com/2023/03/01/11-dienu-meditacijas-nervu-sistemas-stabilizesanai-no-7-lidz-17-martam/

Meditācijas ir ātrākais veids kā pieslēgties savai augstākajai apziņai. Noslēpums kā saglabāt meditatīvu prātu arī ikdienā, ir prasme pāriet no duālās prāta dabas un neitrālo prātu, kas ir pieejas kanāls dvēselei, bezgalībai un sirds centram.

Visas Meditācijas Kundalini jogā ir dažādas un ļoti interesantas, jo īpaši tāpēc, ka uzreiz pats vari piefiksēt, kur tev ir ķermeņa bloki. Meditācijās mēs izmantojas specifiskas mantru kombinācijas, kas apvieno Pranayama (elpošanas tehnikas), Mudras (pirkstu kombinācijas) un Fokalizētu acu skatienu.

Ir ļoti svarīgi visu ievērot precīzi, jo tikai tā mēs varam soli pa solim attīrīt zemapziņu (atcerieties cik liels un dziļš ir zemapziņas aisbergs), trenēt mūsu prātu, lai tas raudzītos iekš sevis, nevis meklētu atbildes ārpusē, atmodināt neitrālo prātu, lai saslēgtos ar augstāko apziņu un virzīt uzmanību uz tādām īpašībām kā miers, klusums, mīlestība, labestība, Gaisma.

Visa pamatā Kundalini jogas daudzveidīgās Meditāciju tehnikas stiprina nervu sistēmu, sinhronizē prātu, ķermeni un emocijas tā, lai mēs spējam vibrēt uz augstākajām mīlestības frekevencēm. Un tā tas patiešām ir, to saku no savas pieredzes, caur Meditācijām mēs nonākam dziļā pateicībā un mīlestībā pret visu un jebko un izjūtam sevi kā dievisķu Gaismu, tieši tādu, kādi mēs ieradāmies šajā pasaulē.

Aicinu tevi pievienoties Telegram BEZMAKSAS MEDITĀCIJAS GRUPAI https://t.me/+u6nI1c6mCeg2MzE0 , kur 1 vai 2 reizes mēnesī vadu Meditācijas vakaru par velti. Par cik es vadu Meditācijas tikai tiešraidē Zoom, nodarbības laikā visām kamerām ir jābūt ieslēgtām.

TIEKAMIES MEDITĀCIJĀS

Pieseko mājas lapai un saņem jaunumus savā e-pastā.