Meitenes, trenējam tvirtāku dupsi kopā!


DupšiSkaists dupsis nenoliedzami ir viena no valdzinošākajām sievietes ķermeņa daļām. Jau sen to novēroju, ka Itālijā ir skaistu dupšu kults. Sievietes krūtīm ir otršķirīga nozīme. Un lai arī cik savdabīgi tas neliktos te ļoti daudzām meitenēm dupsis patiešām ir apetelīgi skaists. Rodas tāda sajūta, ka lielākā daļa no viņām kā zinādamas ir piedzimušas Skaisto dupšu zemē, taču prieks ilgst līdz noteiktam vecumam, apmēram 25 gadiem, pēc tam tas lēnām izplūst un apaug ar celulīta šūnām.

Sievietes Itālijā pilnīgi nekautrēdamās nēsā apspīlētus legingus ar īsiem krekliņiem. Pludmalēs retais dupsis ir noslēpts zem krāsainajām peldbiksītēm. Jebkurā vecumā dupsisDupsis tiek iespīlēts šauros džinsos. Bez jebkādiem kompleksiem! Vīrieši nekautrēdamies skatās uz skaistiem dupšiem un izsaka komplimentus. Ar drēbēm lielākā daļa dupšu izskatās iekārojami un skaisti, taču kas notiek zem drēbēm, tā bieži vien ir pavisam cita realitāte.

Zinot to, ka lielākā daļa no sievietēm ir diezgan slinkas, lai apmeklētu sporta zāli (es esmu tai skaitā – doma par to, ka man jāiet uz sporta zāli man uzdzen miegu), taču skaistu dupsi gribas mums visām, piedāvāju  nelielu vingrojumu kompleksu, kas ir ļoti viegli izpildāms mājas apstākļos un ne tikai… Tas neko nemaksā, vien pieprasa no mums visām nedaudz apņēmības un gribasspēka.

1. Pietupieni – nostājies, kājas plecu platumā, pēdas nedaudz izvērstas, mugura taisna, lēnām pietupies, it kā gribētu apsēsties uz krēsla. Turot taisnu muguru, sasprindzini dibena muskuļus un atgriezies sākuma stāvoklī. Vingrinājumu atkārto 15-20 reizes.

PIetupieni2. Sēžot uz krēsla, stipri sasprindzini dibena muskuļus, jutīsi it kā pacelies no krēsla. Sakoncentrējies uz sasprindzināto dibena muskuļu noturēšanu, tajā pašā laikā arī vēdera muskuļi būs sasprindzināti. Paliec šādā stāvoklī pēc iespējas ilgāk, izpildi šo vingrinājumu regulāri, kad sēdi uz krēsla.

3. Nogulies uz vēdera, galvu atbalsti uz rokām. Sasprindzini dibena muskuļus, turot abas kājas taisni, lēnām pacel vienu kāju apmēram 12-15 cm no grīdas, tad nolaid un pacel otru. Vingrinājumu atkārto 15-20 reizes.

4. Nogulies uz muguras, saliec kājas ceļos. Atbalstoties uz muguras, pacel gurnus, tā lai pie grīdas būtu tikai pleci un pēdas. Sasprindzini dibena muskuļus un paliec šādā pozīcijā 5-10sek. Vingrinājumu atkārto 15-20 reizes.

5. Nogulies uz vēdera, galvu atbalsti uz rokām, kājas saliektas ceļos, tā lai veidotos 90 grādi un pēdas būtu pret griestiem. Sasprindzini dibena muskuļus, tad pacel vienu kāju tā, lai celis atrastos apmēram 3cm no grīdas. Katru kāju tā paceļ 15-20 reizes.

6. Izklupieni – nostājies, kājas plecu platumā, izdari ar labo kāju soli uz priekšu apmēram 90cm, tiklīdz labā kāja skar zemi, nolaid kreisās kājas celi pie zemes, tad atgriezies sākuma stāvoklī. Ar katru kāju veic 15-20 izklupienus.

Ja tev ir kāda īpaša receptīte, kā dabūt un noturēt tvirtu dupsi – padalies!

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI ar birkām , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.