Ceļvedis pa Sardīnijas salu


Pēc cilvēku daudzajiem lūgumiem, esmu izveidojusi vairākus interesantus Ceļojuma maršrutus – ko redzēt Sardīnijā, kur labāk braukt, kuras ir skaistākās, romantiskākās pludmales un tml. Ceļojumu Maršrutos ir iekļautas labākās ēšanas vietas – picērijas, restorāni un lauku saimniecības (agroturismo). CM ir papildināti ar fotogrāfijām un kartes fragmentiem. Katrā no tiem atradīsiet arī kādu knifiņu un manus personīgos ieteikumus.

1. “Ziemeļsardīnija” – 40 eiro
2. “Dienvidsardīnija” – 40 eiro
3. “7 dienās apkārt Sardīnijai” – 60 eiro (maršruts sastādīts uz 20 lpp, un ietver ļoti daudzpusīgu informāciju, faktiski visus maršrutus kopā tikai īsākā formā).
4. “Sardīnija nesezonā” – 40 eiro (iesaku tiem, kas ceļo no oktobra līdz Lieldienām. Šajā maršrutā ir nepieciešamā informācija, lai jūsu brīvdienas būtu aizraujošas un interesantas arī nesezonā). Ko nozīmē nesezona Sardīnijā lasiet šeit. 
6. “Individuālais Ceļojuma maršruts” – 60 eiro. Šis maršruts ir pielāgots JŪSU atrašanās vietai.

Lai saņemtu jūsu izvēlētos Ceļojuma maršrutus, lūdzu rakstiet man uz meilu: bellasardinija@gmail.com

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ ar birkām , , , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Ceļvedis pa Sardīnijas salu

 1. Jana saka:

  Paldies par maršrutu Sardīnija Nesezonā. Kaut arī man likās, ka pati vienmēr veiksmīgi tieku galā ar mūsu ceļojumu plānošanu, šoreiz nevaru noliegt, ka cilvēks, kas dzīvo uz salas zina vērtīgāku informāciju, nekā man pašai izdevās atrast internetā.
  Iesaku visiem, jo Ceļojuma Maršruts ir ļoti plašs un tiešām noderīgs.
  Jana

  Publicējis 1 person

  • Olita saka:

   Paldies. 🙂 Tikai tagad peč 4 gadiem ieraudzīju šo komentāru. Un pa šiem gadiem Ceļojuma maršruti ir kļuvuši daudz sulīgāki un aizraujošāki. 🙂

   Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.