11 dienu Meditācijas NERVU SISTĒMAS STABILIZĒŠANAI no 7. līdz 17.MARTAM


Katru rītu plkst, 7:30 tiksimies Zoom uz Rīta Meditāciju (laiks no 30 līdz 45 min) un 5 vakarus plkst. 22:00 tiksimies uz dziļajām vakara meditācijām. ‼️ Visas meditācijas paliks ierakstā 40 dienas.‼️Apmaksājot dalību, pievienošu tevi Telegram grupai, kur visas 11 dienas būsim vienoti, varēsiet uzdot jautājumus, dalīies ar savām pieredzēm un kā parasti visos Izaicinājumos arī notiek, būs dienas vai vairāku dienu uzdevumi. Es strādāju ŠEIT UN TAGAD telpā, līdz ar to visu, ko sajūtu enerģetiskajā telpā nododu jums…

11 DIENU MEDITĀCIJAS

Meditāciju cikls “KĀ DZĪVOT BEZ STRESA UN BAILĒM?” Pēc apmaksas veikšanas 2 dienu laikā uz e-pastu saņemsi pieslēgšanās linku. Ja nesaņem, lūdzu atraksti man uz +393472735976

44,00 €

21.gs. lielākais ienaidnieks ir STRESS, ko rada nemitīgs dzīves skrējiens un informācijas apjoma kvantitāte, ko cilvēka smadzenes nespēj pārsrtrādāt. Šodienā ļoti liels % pasaules iedzīvotāju cieš no panikas lēkmēm, pamatotām un nepamatotām bailēm, no neparedzamības un nedrošības par rītdienu, agresijas, dusmām, vientulības, prāta miglas, fiziskā bezspēka, izmisuma un neizskaidrojamām sajūtām vai slimībām, par kurām ne ar vienu nedalās, jo baidās tikt uzskatīts par vāju vai ne-normālu.

Stresu rada pārspīlēta atbildība, kaut kā darīšana pret savu gribu, apspiestas emocijas, traumatiski notikumi, tuvu cilvēku nāve vai ģimenes locekļu slimības, šķiršanās un daudz kas cits. Ja cilvēks ir jau noguris ciest un ja viņa nervu sistēma nav tik stipra, lai to visu pārvaldītu, ik viens ātrāk vai vēlāk nonāks Veģetatīvās Distonijas tīklos. Veģetatīvā distonija tev signalizē tavas problēmas sakni – ļoti spēcīgas un dziļas BAILES NO NĀVES, kuras cilvēks pats neapzinās. Tie, kas ir piedzīvojuši VD (veģ. distoniju) ļoti labi pazīst šo sajūtu, ka mirsti.

Iemesli kāpēc cilvēki piedzīvo stresu un turpina ar stresu dzīvot kā ar savu otro ādu, ir visdažādākie, bet risinājums visiem ir viensMEDITĀCIJAS UN PRANAYAM (elpošana)!

Jau 20.gs.vidū Kundalini Jogas Meistars Yogi Bhajan, ierodoties Rietumu pasaulē, teica, ka 21.gs. būs Stresa pandēmijas gadsimts un ka cilvēki no lielā un ātrā informācijas daudzuma sāks jukt prātā, ka nervu sistēma nespēs izturēt šo slodzi un ka vienīgā lieta, kas spēs cilvēku noturēt līdzsvarā un atgriezt iekšējā mierā būs Meditācijas. Viņš teica: “Meditācijas 21.gs. kļūs par obligātu nepieciešamību ik vienam!”

Kundalini jogas mācība ir ļoti strukturizēta un precīza. Tas ir darbs ar enerģiju. Neprotot pārvaldīt savu dzīvības enerģiju, kas ik katram ir dota no dabas, mēs izniekojam savus resursus, daudz ciešam un no dzīves aiziejam nepiepieldīti. Ja savukārt iemācamies pārvaldīt mūsu gara spēku, mēs visām dzīves grūtībām cauri ejam ar smaidu un ar apziņu, ka mūsu prāts rada mūsu realitāti un emocionālo stāvokli.

Cilvēki, kas ir piedzīvojušu panikas lēkmes teiks, ka viņi nespēj ietekmēt neko, jo panikas lēkme vienmēr atnāk pēkšņi. Jā, tā ir taisnība, bet tas ir tāpēc, ka mūsu zemapziņā bailes no nāves un bailes, ka panikas lēkme atkārtosies ir tik spēcīga, ka mūsu enerģija provocē šīs sajūtas. Mūsu zemapziņa tās nelaiž vaļā. Tas esi TU PATS, kas sevī nes šīs bailes.

Kundalini jogas meditācijas ir labākais veids, kā atbrīvoties no šīm bailēm. Mums ir tūkstošiem Meditācijas, mantras, t i. zilbju atkārtošanas, kas stimulē 84 meridiānu punktus mutē, vistiešākajā veidā nododos signālus smadzenēm, mudras, t.i. pirkstu kombinācijas, kas precīzi strādā uz meridiānām un enerģetisakjiem kanāliem. Kundalini joga ir radīta, lai cilvēks vienmēr būtu savā patiesajā esībā dzīvojot ar prieku sirdī.

Mēs spējam pārvaldīt mūsu ķermeni ar neticamu precizitāti, ja vien zinām kā. Spējam dziedināt sevi no slimībām, ko ir radījušas neskaitāmās neirozes un stresa situācijas. Tavas slimības, bailes un stresu tevī neviens neielika, to izdarīji tu pats ar savu vājumu un neuzticēšanos savam Gara spēkam, jo tu neesi informēts par to, kas tu esi. Tu esi apmaldījies…

Ja gribi uzlabot (īstenībā šeit vislabāk atbilst vārds ĀRSTĒT) savu nervu sistēmu PIEVIENOJIES!

Šis ieraksts tika publicēts JOGA, PERSONĪBAS IZAUGSMEI ar birkām , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.