7. dienu izaicinājums “Vingrojumi un Meditācijas katrai no 7.čakrām”


Izaicinājuma programma:

✨ Septiņas rīta meditācijas ierakstā

✨ Septiņas vakara meditācijas ierakstā

✨ Septiņi vingrojumu kompleksi atbilstoši katrai no čakrām (video ieraksti)

✨ Informatīvais materiāls par katras čakras nozīmi.

✨ Mantras.

Kopā vibrēsim mantras, priecāsimies, elposim apzināti un katru dienu sāksim un beigsim ar Mīlestību sirdī pret SEVI un apkārtējo pasauli!

Dalība izaicinājumā

Piesakoties izaicinājumā 1-2 dienu laikā Jums uz e-pastu atnāks links. Ja to nesaņem, raksti man lūdzu privāti Telegram, kur mani var atrast kā Yoga Bella Sardinia vai Olita_Supe

40,00 €

Sat Nam. Tiekamies manā 5 ONLINE izaicinājumā! Ar mīlestību, Olita /Jiwan Sadhana Kaur/ 

Tu esi Enerģija un viss, kas tev ir apkārt ir Enerģija. Ķermenis ir transportlīdzeklis, sirdsapziņa ir vadītājs. Joga ir ceļš, čakras ir karte. Čakras ir karte, kas ved mūs uz zināšanām par sevi un mūsu enerģijas sistēmu. Tas ir ceļš, kas mūs ved uz mūsu radošā potenciāla atklāšanu un visīstāko būtību.

Jogi Bhajan, Kundalini jogas meistars, saka, ka laime ir mūsu pirmdzimtības tiesības. Tātad, kāpēc mēs lielākoties neesam LAIMĪGI? Kāpēc, pat ja laime ir mūsu pirmdzimtības tiesības, mums ir tik grūti palikt tajā telpā, kur visi plūst harmoniski un mēs jūtamies dzīves pilni? Jo, mūsu fiziskais, garīgais un emocionālais stāvoklis ir pilnībā atkarīgs no mūsu čakru saskaņošanas.

Kas ir čakras?

Vārds čakra sanskritā nozīmē riteni. Čakru var raksturot kā enerģijas punktu, enerģijas virpuli, kas atrodas mūsu enerģētiskajā ķermenī. Ja čakras vibrē optimālā frekvencē, mēs jūtamies pozitīvi, dzīves pilni un saskaņoti ar savu autentisko es. Bet, ja čakras vibrē par augstu vai zemākā frekvencē nekā vajadzētu, radīsies problēmas, kas var būt fiziskas, mentālas, garīgas vai emocionālas.

Galvenās čakras ir 7: Muladhara (pirmā čakra), Svadhisthana (otrā čakra), Manipura (trešā čakra), Anahata (ceturtāčakra), Višudha (piektā čakra), Ajna (sestā čakra), Sahasrara (septītā čakra).

Čakras tiek iedalītas trīs kategorijās. Apakšējais trijstūris, kas simbolizē saikni ar materiālo un taustāmo radīšanas aspektu. Augšējais trijstūris, kas atspoguļo saikni ar radīšanas garīgo un ēterisko dimensiju un tilts jeb sirds centrs, kas apvieno un rod līdzsvaru starp augšējo un apakšējo trijstūri.

Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc jūs vienmēr piesaistāt noteiktas situācijas, neatkarīgi no tā, vai tās ir patīkamas vai nepatīkamas? Dažkārt šķiet, ka cikls atkārtojas bez gala, pat ja mainām scenāriju vai varoņus, stāsts beigās vienmēr paliek nemainīgs.

Tas ir tāpēc, ka jūs piesaistāt šo situāciju ar savu vibrāciju, kas notiek neapzinātā līmenī. Čakra, kurā koncentrējas lielākā daļa mūsu enerģijas, ietekmē gan cilvēka uzvedību, gan tieksmes. Attiecības starp uzvedību un dominējošo čakru ir būtiskas, jo enerģija darbojas kā magnēts, un mēs pastāvīgi piesaistām vibrācijas, kas atrodas viena viļņa garumā ar čakrām. Tāpēc ir ļoti būtiski ne vien pārzināt teoriju par čakru esību, bet gan saprast kā to atrisināt. Čakras ir apziņas centri, kuriem ir tieša un nozīmīga ietekme uz mūsu dzīvi. Bet vispirms tās ir jāsakrāto pašiem sevī caur vingrojumiem un Meditācijām.

Aristotelis. teica: “Pazīt sevi ir visas gudrības sākums.” Pazīt sevi nozīmē zināt savu patieso būtību. Apzināties sevī to daļu, kas ir unikāla un kas bagātina pasauli ar kaut ko vērtīgu un neatkārtojamu.

“Lielākā izglītība, kas cilvēkam jāapgūst, ir zinātne par sevi. Neapzinoties, kas jūs esat, laime nevar pie jums atnākt uz palikšanu.” Jogs Bhajans

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI, JOGA ar birkām , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to 7. dienu izaicinājums “Vingrojumi un Meditācijas katrai no 7.čakrām”

  1. Labdien

    Vēlos piedalīties novembra beigās, noteikti uz ierakstu, jo no rīta bērni uz skolu.

    Pateicos

    Publicējis 1 person

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.