Trekings kalnā Sella del Diavolo (Cagliari)


Pirmā lieta, ko noteikti iesaku visiem redzēt un izbaudīt Sardīnijas galvaspilsētā ir trekings uz Sella del Diavolo (nosaukums “velna segli” ir klints formas dēļ). Pārgājiens ir aptuveni 4 km garš, un pastaigas garums ir ~3 stundas. Un tas ko redzēsiet, liks aizrauties jūsu elpai. Ņemiet gan vērā vienu faktoru – ja gribiet redzēt jūras krāsas visā skaistumā, tad izvēlieties šim priekam saulainu un bezmākoņu dienu. Ieteicamais laiks ir no plkst. 10:00 līdz 15:00, tad krāsas ir visskaistākās.

Lai nokļūtu uz īsto vietu, ievadiet navigatorā “Le Terrazze di Calamosca”, Viale Calamosca 50. Tā ir brīnišķīga kafejnīca ar maģisku panorāmas skatu, jo īpaši saulrieta laikā. Pirms un arī pēc trekinga iesaku te padzert svaigi spiestu apelsīnu sulu (la spremuta), cappuccino vai aperol spritz. 🙂 Un turpat 20 m. pirms kafejnīcas sākas ceļš kalnā. Sekojiet zaļajām norādēm vai akmeņu krāvumiem kaudzītes, kas norāda vairāk vai mazāk iestaigātas taciņas. Visgrūtāk ir tikt uz Cala Fighera pludmali, jo tur ir aizauguši celiņi, nav nekādu norāžu un nezinātājiem šie ceļi liekas nedroši, kā rezultātā daudzi līdz skaistajai pludmalei nemaz nenonāk.  Uzvelciet attiecīgus apavus un pusgarās vai garās bikses.

Ja gribi satikt mani un kopā ar mani doties kādā  ekskursijā, tad trekings uz šo kalnu praktiski ir palikusi vienīgā no iespējām, jo tūrismam kā senāk vairs nepietiek laika! Visa esmu jogā – retrīti Sardīnijā, Latvijā un citur pasaulē, Online nodarbības un individuālās nodarbības dzīvajā. Ja esi Sardīnijā un gribi pieteikt individuālo nodarbību, raksti man 2-3 nedēļas pirms jūsu ceļojuma.

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.