INTERNETA UN TELEFONA PAKALPOJUMI SARDĪNIJĀ


Interneta pakalpojumi Sardīnijā ne tuvu nelīdzinās Latvijas augstajiem rādītājiem un standartiem. Interneta ātrums ir lēns, WiFi ir reti kurā vietā, atrodoties kalnos un pie jūras par internetu labāk aizmirst. Arī lielā daļā izīrējamo Brīvdienu māju un apartamentos interneta nav, ja ir, var gadīties, ka ļoti sliktas kvalitātes. Lielākajā daļā kempingu un kūrortu internets ir pieejams par maksu, tāpat arī viesnīcās. Piemēram viesnīcas mājas lapā ir uzrādīts, ka ir pieejams WiFi, bet bieži tas ir maksas pakalpojums. Pēdējos 2 gados gados situācija sāk uzlaboties un sardi sāk saprast, ka internets ir nevis ekstra, bet gan nepieciešamība.

Tiem, kam internets ir svarīgs, iesaku divas opcijas, ko piedāvā operators TIM. Ir arī citi operatori, kā piemēram, Vodafone (ko lietoju es, un kurš ir ārzemniekiem nedraudzīgs), operatore 3 un Wind. Uz salas vislabāk internetu „ķer” TIM.

Latvieši iesaka izmantot pieslēgumu, kas ir draudzīgs jebkur pasaulē un nopērkams un papildināms on-line: http://www.travelsim.lv 

1. WELCOME TO ITALY FROM TIM
Paketē ir iekļauts internets 2 GB un 200 min. telefona zvaniem uz Latviju!, var zvanīt uz 57 valstīm. Cena ir 20 eiro + 10 eiro par SIM karti. Tātad kopā izmaksās 30 eiro. Lai pieslēgtu pakalpojumu ir jāuzrāda pase vai Identitāes Karte, jo tiek noslēgts klienta līgums. Itālijā nav tādas priekšapmaksas kartes, kā Latvijā ZZ vai Amigo.

Modems WiFi 4G2. MODEM WIFI TIM 4G LTE
Šī opcija ir ļoti izdevīga ja esiet lielāka ceļotāju grupa, jo WiFi ļauj vienlaicīgi pieslēgties līdz 5 lietotājiem. Modēma cena ir 49 eiro + 20 eiro par 20 GB mēnesī. Kā man pateica veikalā šis piedāvājums darbosies līdz pat rudenim, jo reāli modēma pilnā cena 149 eiro.  Lai iegādātos pakalpojumu nepieciešama pase vai Identitātes karte, jo tiek noslēgts līgums.

Daudzos TIM veikalus atšķirsiet pēc zili-sarkanās krāsas dizainā (attēlā uz kastītes ir TIM krāsas), tie atrodas visos lielveikalos. Visvienkāršāk atrast TIM, kas atrodas uz Via Roma 84, kas ir galvenā iela pretī ostai.

Pilnīgi droši zinu, ka Cagliari āra teritorijā WiFi par brīvu ir pieejams visas Via Sulis garumā. Via Sulis ir paralēlā ieliņa Via Garibaldi (iepirkumu ielai) pilsētas centrā. Cagliari pašvaldības mājas lapā teikts, ka WiFi par brīvu ir arī ostas promenādē, uz Largo Carlo Felice, uz Via Roma un Poetto pludmalē, taču es reāli tur nekad neesmu notvērusi WiFi par brīvu. Kas zina, varbūt šovasar darbosies. Ja jums izdodas kaut kur atrast WiFi internetu par brīvu, lūdzu dalieties ar tautiešiem informācijā komentāru sadaļā.

ZVANI UZ LATVIJU PAR 1 CENTU MINŪTĒ

LYCAMOBILE piedāvā neticami izdevīgus tarifus zvaniem uz ārzemēm (t.i. uz Latviju). Pirmā minūte maksā 16 centi un tad par 1 centu minūtē runā cik gribi. SIM kartes var iegādāties pie LYCAMOBILE pārstāvjiem uz Via Roma (tie ir cilvēki, kas staigā zilos krekliņos ar uzrakstu Lyca Mobile), SIM kartes kredītu var papildināt nopērkot papildinšāsnas karti pa 5 eiro centra veikaliņos vai citur, kur redzat LycaMObile logo.LycaMobile logo

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI ar birkām , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to INTERNETA UN TELEFONA PAKALPOJUMI SARDĪNIJĀ

 1. Liene saka:

  Mums ļoti paveicās noīrējot apartamentus, saimnieks līdzi iedeva( web pocket) ,laikam ta saucās tā ierīce… ta ka mums visu ceļojumu internets bija līdzi…vecpilsētā viņam tikai tīkla pārklajums bija jameklē…iespejams ,ka noīrējot apartamentus jums arī piedāvās šādu variantu…mums par to nebija jamaksā:)

  Patīk

  • Olita saka:

   Jums tiešām paveicas, jo bieži vien saimnieks iedot tikai vienu mobilā internetu flešiņu (respektīvi to lietot var tikai pie vienas ierīces) vai vispār neiedod neko.

   Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.