2 dienu Kundalini Jogas retrīts Jaunpils pilī 17. un 18.jūlijā


Priecājos jums paziņot, ka 17.jūlija vakarā un 18.jūlija rītā Jaunpils pilī notiks Kundalini jogas nodarbības kopā ar mani. Tas būs īpašs pasākums, jo līdz šim manās nodarbībās, kas notika tiešraidē no Sardīnijas salas, varēja piedalīties tikai Online režīmā. Jūlijā beidzot būs iespēja tikties un praktizēt to dzīvajā Latvijā! 

Praktizējot jogu cilvēks sāk sajust un sadzirdēt ķermeni kā savu tuvāko draugu. Viss sākas ar mugurkaulu, pa kuru plūst mūsu Dzīvības enerģija jeb Prāna. Kā es vienmēr saku: “Nav labāka ārsta un eksperta attiecībā uz savu ķermeni par sevi pašu!” Šajās divās dienās atvērsim mūsu sirdis mīlestībai un prakatizējot sensenās elpošanas tehnikas, ieelposim sevī Dzīvi kā no jauna. Ikdienas steigā mēs nepiedomājam pie elpas, kā rezultātā mūsu ķermenis kustas auto pilotā, domas rada emocijas, emocijas – spriedzi un viss ir kā apburtais aplis. Šo divu dienu laikā, katrs no jums atradīs kādu vērtīgu vingrinājumu, ko praktizēt savā ikdienā. Kopā vingrosim, elposim, meditēsim un iekustināsim mūsu Dzīvības Enerģiju. Izdzīvosim šīs divas satikšanās no visas sirds uz tīrām mīlestības vibrācijām. 

Retrīts notiks Jaunpils pilī (nepilnas stundas braucienā no Rīgas), kas enerģētiski ir ļoti spēcīga vieta. Pils torņos atrodas Uguns āderes, kas ir vistiešākais savienojums ar Debesīm un Zemi. Tā pozitīvi uzlādē un aktivizē cilvēka enerģiju un vienlaicīgi sazemē.

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI, JOGA ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to 2 dienu Kundalini Jogas retrīts Jaunpils pilī 17. un 18.jūlijā

  1. sarkanakmens saka:

    Izskatās foršs pasākums. 🙂

    Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.