Kristīnes iespaidi Sardīnijā


Buongiorno, Bella Sardinija, tā gribās ik reizi teikt, ka es iedomājos par šo skaisto zemi, ak kā gribās atkal tur nokļūt, sajust silto vēju sejā, sāļo jūras un galvu reibinošo ziedu smaržu, un protams satikt smaidošos un atsaucīgos sardus! Ar vīŗu nolēmām šogad aizbraukt uz Museo di ArteSardīniju, kur apmesties nevaram izdomāt, līdz es sāku internetā meklēt, ko redzēt Sardīnijā, kur apmesties un t.t, un atrodu ļoti skaistu mājas lapu, kas mani uzrunāja,nu apmēram,hei, te es Olita, brauciet, gaidu! Caur šo burvīgo dzīves mīlošo meiteni mums tika ātri viss noorganizēts, un mēs braucam.

Atlidojam uz Cagliari, apmetāmies B&B, San Benedtto apartamentos, cik superīgi, tīrs, moderns. No mūsu dzīvesvietas minūšu gājienā atrodas lielveikali, kur mājās var pagatavot ēst, viruve pilnīgi ar visu ir aprīkota, arī veļu var izmazgāt. Tā pat minūšu gājienā atrodas autobussa pietura, kur ar 3P var aizbraukt līdz pašai Poetto pludmalei, izkāpot ārā gribējās kliegt, nu tā un atvaļinājums ir sācies!!! Pludmales tīras, ūdens fantastiski tīrs,dzidrs, a kādās krāsās izrādās tas ir. Pie pašas pludmales atrodas balta skaista kafejnīca Emerson, kur vari sēdēt baudīt grilētu zivi un skatīties uz skaisto jūru.

Vakaros, kad knapi kājas velkās, mēs dodamies pastaigā pa Via Roma ielu, kur ir neskaitāmi veikaliņi un restorāniņi, un paskatoties debesīs tu redzi ļoti daudz lidojam rozā flamingu, vai nav pasaka?! Iesaku nobaudīt ļoti garšīgu baltvīnu Argiola, tas tika vakaros iemalkots, kā arī Aperol Spritz, ar ledu un apelsīna šķēlītēm. NoteiktJūriņai ir jāaiziet uz parku – Parco Monte Urpinu, kur graciozi pasaigājās pāvi, vienu arī pabaroju, nu somā bija čipsi (cerams, ka būs vel dzīvs)!

Nu un protams nenožēlosiet, ja izbrauksiet ar burinieku “Matilde II “, kas pa ekskursiju, jūru, brauc un tu redzi, kā zivis tevi pavada, gaidot, ka iedosi kādu maizes gabaliņu. Apkalpojošais personāls brīnišķīgi laipns, pabaroja mūs ar maziem makaroniņiem un gaļiņu, pasniedza uzkodas, vīnu, un slaveno Mirto dzērienu. Jā, tādu jūru nebiju redzējusi, te zaļa, te zili balta, tu ej ūdenī, un reibst galva, cik tā ir dzidra, katru akmentiņu tu vari saskatīt, katru izveidoto no ūdens smilts rieviņu.
Pastaigājoties pa Via Roma ielu var ieraudzīt slaveno kaķu un peļu ģimenīti, kaķenei ir piedzimuši trīs mazi kaķēni, tie guļ blakām, un pa viņiem rapo balti un melni peļuki, var arī paņemt viņus rokā un uztaisīt foto. Ļoti skaista ir vecpilsēta, uzkāpjo pa trepēm paveras brīnišķigs skats uz Cagliari, sēdējām tur aukšā ar vīru un klusējām, klausījāmies vēja šalkoņu, domāju, žēl, ka nemāku zīmēt, to nevar vārdos aprakstīt, cik skaisti! Apzinos, ka esmu no visas Sardīnijas redzējusi ļoti maz, bet nepavelti atstāju fēnu viesnīcā (ar nodomu), brauksim vēl, bet tad noteikti ir jāīrē auto, lai varētu skaistos skatus iemūžināt redzes atmiņā. Liels paldies Olitai un Gio, ar vislabākajiem novēlējumiem Kristīne un Ernests, uz satikšanos!

Olita, KristīneKristīne, 2013.gada jūnijā.

Šis ieraksts tika publicēts ATSAUKSMES PAR SARDĪNIJU ar birkām , , , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Kristīnes iespaidi Sardīnijā

  1. pēc dažām nedēļām būsim Cagliari! Nevaru sagaidīt!

    Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.