Pār-stei-gums!


Labrīt. Pēcsvētku brīnumi notiek! Lūk, cik sirsnīgu un neiedomājami dāsnu vēstulīti savā e-pastā saņēmu šorīt no rīta. Nekad nebūtu iedomājusies, ka kādā ģimenē varētu būt TĀDA tradīcija. Cilvēki ir unikāli! Smaids nenozūd no manas sejas vēl joprojām. Un grūti izsacīt vārdos emocijas. PALDIES Kalniņu ģimenei.

“Labrīt, Olita. Mūsu ģimenē katra gada nogalē ir tradīcija, kad mēs izvērtējam, kurš ir mūsu ģimenes gada cilvēks. Apsēžamies visi pie galda un katrs uzraksta uz kopīgās lapas savus spilgtākos mirkļus un to cilvēku, kuram grib īpaši pateikties. Arī mazie raksta. Šī gada cilvēks mūsu ģimenē esat Jūs, jo mazajiem Sardīnijas ceļojums ir palicis atmiņā visspilgtāk. Bez jūsu līdzdalības šis ceļojums noteikti būtu bijis citāds. Par cik Jūs dzīvojat ļoti tālu un mēs nevaram satikties, mēs nolēmām Jums pateikties, nosūtot mūsu ģimenes lielo paldies uz Jūsu bankas kontu. Ziemeļbrieži savās kamanās to vakar vakarā aizveda pie Jums uz neaizmirstami skaisto Sardīniju! Veiksmi Jums jaunā gadā!”

Šis ieraksts tika publicēts ATSAUKSMES PAR SARDĪNIJU, DAŽĀDI ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.