Vingrojumi seksuālās enerģijas līdzsvarošanai


Ja es tev jautāšu – kādas ir tavas attiecības ar partneri? Brīnišķīgas, kašķīgas, saspīlētas, draudzīgas, dzīvojiet kā māsa ar brāli, kaislīgas, ugunīgas? Katram būs sava atbilde. Ja es tev jautāšu – cik daudz tu smejies, dejo, mīlējies, cik bieži esi priecīgs? Priecājos katru dienu, smejos daudz, nav par ko smieties, dzīve ir nopietna, ilgojos mīlēties, bet nav ar ko, mums ar vīru ir fantastisks sekss, dejojis neesmu jau vairākus gadus, iekustinu latīņu ritmos gurnus katru dienu… un atkal katram būs sava atbilde. Es tev varētu jautāt daudz un tu varētu ar prātu man dot daudzas atbildes, bet nav nekā labāka kā atklāt sevi caur savu ķermeni, caur to, ko “runā” tavs prāts meditāciju laikā tieši šajā 7 čakru programmā. Apsolu, ka šajās dienās iepazīsi sevi daudz, daudz dziļāk, tev uzlabosies attiecības pašam ar sevi, ar partneri un cilvēkiem apkārt! Katra čakra ir jāaktivizē caur kādu noteiktu darbību…

Otrā čakra / dzimumorgāni (Svadhisthana)

Otrā čakra ir saistīta ar seksualitāti, radošumu, iedvesmu un enerģijas uzkrāšanu. Šī ir polaritāšu (pretstatu) čakra, un šīs polaritātes rada kustību. Prieks ir būtiska otrās čakras iezīme! Katru dienu sevī ir jārada PRIEKS! Otrā čakra ir vieta, kas atbild par brīvību. Atrodoties līdzsvarā, šī čakra izpaužas kā spēja izjust baudu, radošumu un iedvesmu no visa ko dari. Otrā čakra ir saistīta ar pieskārienu. Tas ir kaut kas konkrēts un vienlaikus plūstošs un maigs. Tā ir fiziska bauda, ​​rāmums, mierīga elpa, atbrīvots iegurnis, vijīgums, bauda stiepšanās un vēlme kustēties ritmā.

Šajā centrā mēs sākam sevis iepazīšanu caur emocijām, attiecībām ar citiem un ar apkārtējo pasauli. Caur pieredzēm, mēs izdzīvojam dziļas bailes, lai iegūtu pārliecību par sevi un citiem.

Kad otrā čakra nav līdzsvarā, ir grūti izjust baudu, izpausties un atpūsties. Ja runājam par seksuālo izpausmi, visbiežāk cilvēks noslēdzas no seksuālās dzīves, izvairās, nepieņem vairs partneri vai gluži otrādi, var būt pārmērīga ļaušanās seksuālajām baudām, neuzticība, partneru maiņa. 2.čakras disbalanss izraisa neapmierinātību, pieķeršanos, greizsirdību, trauksmi, bailes vai pārmērīgu iecietību un visa piedošanu ar sakostiem zobiem.

Šeit: https://bellasardinija.com/2022/11/04/7-dienu-izaicinajums-vingrojumi-un-meditacijas-katrai-no-7-cakram/ tu vari izlasīt vairāk informācijas un iegādāties pilno 7 čakru programmu, kurā katru dienu strādājam uz katru čakru atsevišķi. Katru dienu ir rīta Meditācijas, Vakara meditācijas, Vingrojumi, Informatīvais materiāls un Dienas uzdevumi. Pēc šīs 7 dienu programmas, visas meitenes guva ļoti labus rezultātus fiziski, atguva ķermeņa un mugurkaula lokanību, atbrīvoja saspringumu un stīvumu, apguva elpošanas prakses, kas uzlaboja dzīves kvalitāti un jo īpaši tas viss strādā uz nervu sistēmu, uzlabojas miegs, gremošanas sistēma, vielmaiņa u.tml. Ja tev ir svara problēmas vai sāpošs ķermenis, tas nav iemesls, lai atliktu malā jogu, tieši pretēji – tas ir īstais laiks SĀKT!

0071d592-4f56-4d3b-8460-62e9367ce1d6_1_201_a

7 čakru vingrojumu programma

Pēc apmaksas veikšanas 2 dienu laikā uz e-pastu saņemsi pieslēgšanās linku, kur ir visi meditāciju un vingrojumu ieraksti u.t.t. Ja info savā e-pastā nesaņem, atsūti man lūdzu ziņu Telegram vai Whatsapp +393472735976

40,00 €

Šis ieraksts tika publicēts JOGA, PERSONĪBAS IZAUGSMEI ar birkām , , , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.