Sodarshan Krija Karmas attīrīšanai


Šī ir viena no labākajām, spēcīgākajām un efektīvākajām meditācijām no Kundalini jogas arsenāla, ko Yogi Bhajan ieteica praktizēt ik vienam un visās dzīves situācijās, piemēram, ja neredzi izeju laukā no attiecību labirinta, ja nekad nevari izveidot attiecības ilgākas par 4-7 gadiem, ja visu laiku kāp uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem, ja jūti smagumu no vecāku vai bērnu puses, ja neveicas darba meklējumos, ja pastāvīgi slīgsti depresijā, ja visu mālē melnās krāsās, ja neredzi dzīvei jēgu, ja dusmojies un ienīsti pasauli un cilvēkus, kā arī tad, kad tev viss ir kārtībā, bet gribas vēl labāk patīrīt Enerģijas plūsmu savā ķermenī. 

Šī krija ir TRANSFORMĀCIJA – karmiskā, kas tevī atjaunos patieso un personisko identitāti, dodot jaunu skatījumu uz savu personību caur augstāko Es.

Meditācija attīra prātu, pagātnes karmu un zemapziņas impulsus, kas liedz sevi piepildīt un dzīvot laimīgu dzīvi. Tā līdzsvaro visas 27 dzīves un garīgās projekcijas šķautnes, sniedz veselību un stiprina prānas (dzīvības enerģijas) dziedinošu spēku.

Meditācija rada laimes, dzīves plūsmas un ekstāzes stāvokli. Izturieties pret šo meditāciju  ar godbijību. Praktizē to regulāri vismaz 40 dienas pēc kārtas pa 11 min. un pieraksti visu ko redzi, ko jūti, ko piedzīvo šo 40 dienu laikā. Tā dos Tev jaunu sākumu un jaunas dzīves izredzes.

Ja tevi uzrunā šī Meditācija, ja jūti pārmaiņas (un tās piedzīvo 100% visi), tad iesaku no sirds iegādāties Jogas programmas, ko esmu apvienojusi vairākos jogas izaicinājumos vai arī esi mīļi gaidīts jogas nodarbībās, kas notiek tiešajā Zoom platformā.

Šis ieraksts tika publicēts JOGA, PERSONĪBAS IZAUGSMEI ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.