PAR MANI


Buongiorno no Sardīnijas salas!

Schermata 2022-05-23 alle 10.06.22Esi sveicināts 100 smaržu un 100 krāsu Paradīzē! Mani sauc Olita. Iespējams, ka mani jau pazīsti, bet ja vēl nepazīsti tad, lasot manu mājas lapu un skatoties manas fotogrāfijas, šī sajūta pilnīgi noteikti radīsies. Es uz šī maģiskās salas dzīvoju no 2010.gada.

Sākotnēji šo mājas lapu veidoju kā varavīksnes tiltu starp Latviju un Sardīniju ar vienkāršu mērķi: iepazīstināt latviešus ar šo brīnišķīgo salu, kura nav tik daudz popularizēta kā Turcijas, Grieķijas vai Ēģiptes kūrorti, bet kura pēc visiem kritērijiem, un pat vēl vairāk, atbilst tai pašai kategorijai – Brīvdienu ceļojumam uz kādu no siltajām zemēm, lai mierīgi atpūstos pie dzidras un tīras jūras. 

Un lai arī mana dzīve šo 12 gadu laikā ir ļoti mainījusies, jūs te joprojām atradīsiet daudzveidīgu informāciju par šo Paradīzi zemes virsū. Sākotnēji es darbojos tikai tūrismā, palīdzēju organizēt brīvdienas, izīrēju villas, ceļoju kopā ar latviešiem pa salu, gājām kopīgos trekingos – vienvārds sakot – iepazinu brīnišķīgus cilvēkus un kopā baudījām šo Paradīzi. Taču 2020.gada sākumā visa pasaule izmainījās…. un tad es pievērsos savai otrai sirdslietai – Kundalini jogas pasniegšanai Online un vasarās rīkoju Retrītus šeit Sardīnijā. Pati ar jogu nodarbojos no 2012. gada un šīs sakrālās zināšanas kā Skolotājs nododu tālāk. Šobrīd ar mani kopā jogo vairāk kā 100 latvieši visā pasaulē. Info atradīsī šeit: ONLINE YOGA un gadā mēģinu saorganizēt un novadīt vismaz 5 retrītus, kas izmaina ik viena dalībnieka dzīvi. Bet tas jau ir atsevišķš stāsts, ko varat nedaudz iepazīt te: YOGA RETRĪTS SARDĪNIJĀ. Es esmu laimīga, ka varu vienkāršu cilvēka ceļojumu pārvērst maģiskā, neaizmirstamā piedzīvojumā ar lielu pievienoto vērtību. Jo manos retrītos mēs izbaudām Sauli, jūru, kalnus, garšīgusschermata-2021-09-14-alle-22.32.30 ēdienus un pluss iepazīstam savu ķermeni, ieraugām kā darbojas mūsu prāts, kā tas radot domas ietekmē katru mūsu rīcību… mēs atbrīvojamies no bailēm, aizspriedumiem un atklājam sevī Gaismu, Mīlestību, Pateicību, Prieku par katru dienu…. 

Tātad tūrismam laiks vairs nepietiek, jo ar visu sirdi esmu iekš jogas! Tas ir kaut kas bezgala brīnišķīgs un vajadzīgāks Cilvēcei. Taču vienu no lietām saistībā ar tūrismu joprojām esmu atstājusi “dzīvu” – iespēju iegādāties Ceļvedi “APKĀRT SARDĪNIJAI”, kas ir izstradāts balstoties uz manu pieredzi un uz manu sardu draugu ieteikumiem. Un ticiet man, es šo salu esmu izceļojusi krustām škērsām – vienas dzīves pilnīgi noteikti ir par maz, lai iepazītu šo Dieva radīto salu. Ceļvedis ir ar apmēram 26 lpp., krāsains, aizraujošs, noderīgs un praktisks, kā radīts tiem, kas grib saņemt strukturizētu un secīgu informāciju, lai patiešām ieraudzītu neskaitāmi daudzās Sardīnijas “pērles”! 

Sardīnija ir pavisam neskarta, tā ir patiesa, skaista un dabiska. Sardīnija nav komercializēts kūrorts 24 tūkst. km2 apmērā. Tā joprojām ir neskarta paradīze jebkuram interesentam ar ļoti senu vēsturi. Nuragi civilizācijas laikmets tiek datēts ar 1800 – 500 g. pirms mūsu ēras, un Sardīnija ir vienīgā vieta visā Eiropā, kur Parco della Giara vēl var satikt savvaļas zirgus Equus caballus jarae, kuru priekšteči nāk no Nuragi laikmeta, t.i. 1800 – 500 g.p.m.ē. Vai zinājāt, ka Sardīnijai ir daudz senāka vēsture nekā Romai? Un vēl joprojām uz salas atrodas daudzas liecības par Nuragi civilizāciju. 

img_7659

Te var atrast jebkāda tipa pludmales, un ļauties saules glāstiem tirkizzilas jūras krastos! Pilnīgi nešaubīgi varu apgalvot, ka, reiz iepazīta, Sardīnija jūsu sirdīs paliks uz mūžu. Šajā mājas lapā jūs atradīsiet daudzveidīgu informāciju par Sardīniju, par skaistākajām vietām, ko te redzēt un izbaudīt, par sardu cilvēkiem, ēdienu un ikdienas dzīvi. 

Par Sardīniju vienmēr runāju kā par dzīvu būtni. Tā ir manas dzīves lielākā mīlestība! Paralēli visam manā mājas lapā jūs atradīsiet daudzus aizraujošus rakstus par sevis izzināšanu (kategorijā Personības izaugsmei), manas dzīves atziņas, ceļojumu aprakstus, daudzas fotogrāfijas, varēsiet lasīt manas tā arī neizdotās grāmatas fragmentus, varat sekot līdzi lietām, kas man ir aktuālas, dzīvojot Sardīnijā.

img_7523Daudzi man jautā – kā es nokļuvu uz šīs salas? Mīlestības vai darba dēļ? Ne viens, ne otrs. Uz Sardīniju es atbraucu kā Erasmus Change studente prakses ietvaros 2010 gadā, studējot Tūrisma mārketingu maģistru programmā Valmieras Augstskolā. Atveroties lidmašīnas durvīm Sardīnijas galvaspilsētas lidostā, man sejā iesitās spēcīgs, silts, pēc aļģēm smaržojošs gaiss. Sajutos tā, it kā mani kāds draudzīgi un mīļi apskauj ar atgriešanos mājās. Tā bija ļoti īpaša sajūta, kas aizkustināja mani līdz pašiem sirds dziļumiem, un kopš tā mirkļa es vairs nespēju no šejienes aiziet. Tik spēcīga ir mana mīlestība pret šo Dieva radīto salu. Šo mājas lapu es veltu ne tikai burvīgajai 100 krāsu un 100 smaržu salai, bet arī pati sev un katram no jums.

P.S. Ja, esot Sardīnijā, tev nākas ciešāk sadraudzēties ar kādu sardu (itāli) vai, ja esi iemantojis kāda sarda simpātijas, tad atceries, ka atvadoties un arī sasveicinoties jums nāksies sabučotiess pa vienai reizei un abiem vaigiem. Pats galvenais nesajaukt ar kuru vaigu sākt. Jāsāk ir ar KREISO, jo visiem latviešiem ir tendence pirmo bučot labo vaigu, un rezultātā, ja viens metas uz kreiso, bet otrs uz labo pusi, sanāks viens riktīgs skūpsts uz lūpām! Pārbaudīts!

Vienmēr variet man sekot līdzi face book un instragram profilos: http://www.facebook.com/Bellasardinijacom/

http://www.instagram.com/bellasardinija/

https://www.instagram.com/yogabellasardinia/

kā arī You Tube kanālā Bella Sardinija https://www.youtube.com/channel/UCRrOajRULRzTlbW_NAEUsMQ

P.S. Šī un visu pārējo rakstu autortiesības pieder man, Olitai Supei, ja vēlaties pārpublicēt kādu fragmentu no manas mājas lapas, atsauce uz manu mājas lapu www.bellasardinija.com ir OBLIGĀTA! Lai pārpublicētu visu rakstu, lūdzu sazināties ar mani personīgi, rakstot uz bellasardinija@gmail.com

139 Responses to PAR MANI

 1. Denīze saka:

  Sveika, interesējos, vai pensionāru pārim, kuram nepatīk sēdēt uz vietas, bet gan aktīvi atpūsties, iepazīt jaunās vietas no A līdz Z, būs ko darīt Sardīnijā aprīļa otrajā nedēļā? P.S. Automašīnu neīrētu, bet pārvietotos ar publisko transportu. Lidojums uz Kaljarī.

  Patīk

  • Olita saka:

   Sveiki Denīze.
   Protams, ka jā, un lai arī vasaras sezona vēl nebūs sākusies, te ir daudz ko redzēt un darīt. Interesantākās vietas ar sabiedrisko transportu neizbraukās, tas vairāk ir noderīgi, lai pārvietotos no punkta A uz punktu B. Manā skatījumā, lai aiztaupītu laiku un nepavadītu garas stundas transportā, ceļojot pa Sardīniju auto ir ļoti ieteicams. Ja tomēr negribas ņemt auto, daļu var izbraukāt ar vilcienu vai autobusu, un kādu daļu var pieteikt ekskursijās ar vai caur mani.
   Ja ir jautājumi, rakstiet man lūdzu uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com

   Patīk

 2. Ināra saka:

  Sardīnija ir skaistākā vieta, kur līdz šim bijām. Nezinājām, ka tur ir arī tik daudz kalnu un arī upes. Kā teica vietējie, katram gadalaikam savs raksturs. Šoreiz bijām vairākas pa salas ziemeļiem, bet nākošo vasaru brauksim uz dienvidiem, un gribēsim noteikti iegādāties kādu no jūsu maršrutiem, jo internetā atrastā informācija sākotnēji likās pietiekoša, bet beigās izrādījās, ka nav nemaz tik viegli saprast, kuras tad īsti ir tās labākās vietas. Tagad lasot jūsu mājas lapu, redzu, ka daudz ko interesantu esam palaiduši garām. Uz drīzu sazinšanos un paldies parvētīgo informāciju, ko sniedzat saviem tautiešiem.
  Ar cieņu Ināra

  Patīk

 3. Kurzemnieks saka:

  Sardīnija ir ļoti pievilcīga vieta atpūtai un ekskursijām pa salu. Salā ir daudz pirms Kristus vēstures pieminekļu, kuri ir labi saglabājušies. Pludmales – ekselentas. Oktobrī maz cilvēku, kas ir ļoti jauki. Saule spoža un silta, jūra silta un dzidra. Ļaudis draudzīgi un saprotoši. Virtuve ar jūras veltēm garšīga. Katrs atradīs šeit ko vēlas. Sadarbība ar Olitu bija patīkama un ļoti veiksmīga. Ar cieņu, Kurzemnieki

  Patīk

 4. Sanita saka:

  Olita, mīļš paldies Tev arī no manis un visas mūsu ģimenes 🙂 Mēs viesojāmies Sardīnijā septembra sākumā ar visiem 3 bērniem, tas bija fantastisks un neaizmirstams laiks 🙂

  Patīk

 5. Laura saka:

  Liels paldies par noorganizēto Folkloras vakaru. Vienvardasakot visi 12 bijām sajūsmā, ienākot jau vien Smaržu varējām just, atmosfēra tur bija super, ēdieni garšīgi ļoti. Visiem ļoti patika, vakara beigās no mūsu kompānijas pat viņu akordeonu uzspēlējam un mūsu dziesmās padziedajam. Tā kā viņiem āri bija interesanti. Liels liels paldies! Kolosāls vakars bija!

  Patīk

 6. Rigmonta saka:

  Mēs, Evitas grupas biedri (bijā Cala Gonone no 23.08.-30.08) gribam pateikt milzīgu paldies par sarūpētajiem apartamentiem, par fantastisko ekskursīju uz banditos ciematiņu ar ekstrēmo braucienu pa kalnu bezceļiem un mielošanos pie Sardiem. Lūdzam nodot milzīgu paldies arī mūsu apartamentu saimniekam Franko, par sarūpēto taksīti uz lidostu un foršo attieksmi. Bija skaisti un mēs noteikti vēl atgriezīsimies. Braucot minikruīzā vipār bija tik nereāla sajūta, ka nevarējām noticēt, ka patiešām esam tā skaistuma vidū. Vēlreiz, milzīgs paldies no mums visiem! Lai veicās!
  Rigmonta & kompānija

  Patīk

 7. Inese saka:

  Olitu, paldies liels par tavu brīnīšķīgo mājas lapu, kas iedvesmoja uz mūsu ceļojumu! Paldies Helmutam par labu auto servisu! Paldies tev par visiem ieteikumiem! Mums nesanāca daudz braukāt pa salu, bet tevis piemeklētā vieta Costa Rei aizpildīja mūsu sirdis. Pasakaina pludmale un jūra! Klusums un putnu čivināšana! Tā biija mierīga atpūta bez steigas, ko es tik ļoti vēlējos. Pirmo reizi meitai pat negribējās braukt mājās:) Vienmēr atcerēšos sestdienas tirdziņu ar sardu delikatesēm un augļiem:) No sirds pateicos par pēdējo kopā pavadīto dienu – tā paliks manā sirdī uz mūžu. Tik gardus ēdienus kā Lillicu vēl neesmu nekur ēdusi:) Ļoti ceru, ka varēšu tur vēl atgriezties:) Paldies tev kā TU esi un ceru uz drīzo tikšanos!

  Patīk

 8. Vineta saka:

  Olita, visas ģimenes vārdā tev gribu pateikt lielu paldies par tavu atsaucību, palīdzību it visā un pieejamību. Šis cilvēks ir kā vēstnesis tālajā Sardīnijā, gatavs palīdzēt it visā. Mums gadījās ķibele ar auto nomu, viņa 10 minūšu laikā atrisināja šo jautājumu un mēs varējām bez stresa doties tālāk. Nebijām pieteikuši nevienu ekskursiju, bet par cik divas dienas nebija saules pie jūras dzīvoties negribējās un Olita mums noorganizēja 2 ekskursijas, no kurām vienā piedalījās arī pati. Telefons viņai zvanīja vismaz 10 reizes, atlika tikai nobrīnīties cik organizēti viņa prata koordinēt daudzos zvanus un ar kādu mieru viņa to darīja. No sirds pateicamies par laiku, ko mums veltīji. Kad esi Latvijā zini, ka mūsu mājas durvis tev vienmēr ir atvērtas. Lūdzu atsūti mums savu mājas adresi, lai varam aizsūtīt tev pateicības paciņu.
  Vineta, Pauls, Artūrs un Gatis.

  Patīk

  • Olita saka:

   Liels paldies Vineta par jaukajiem vārdiem un par uzaicinājumu būt par ciemiņu jūasmājās. Adresi nosūtīšu e-pastā privati.
   Jā, darba man ir ļoti daudz, pa vasaru ceļotāju ir tik daudz, ka es vairs beigās nespēju izsekot, kas ir kas. 🙂 Bet cenšos vienmēr pret katru no Jums izturēties ar īpāsu attieksmi, jo katrs no jums man sniedz pozitīvas emocijas. Uz tikšanos!

   Patīk

 9. Jolanta saka:

  Paldies, Olita, par palīdzību plānojot ceļojumu uz Sardīniju. Brīvdienu nedēļa bija lieliska un Sardīnija tiešām ir īpaša. Tik daudz jaukus un izpalīdzīgus cilvēkus neesmu satikusi nevienā citā vietā. Tādas vīnogas, jūra un kalni ir tikai Sardīnijā. Nekad nespēju iedomāties, ka mazajā Vidusjūras saliņā ir tik daudz iepriekš neredzēta un neizjusta. Tikai, ar vienu nedēļu ir par maz 🙂

  Patīk

  • Olita saka:

   Jolanta, brauciet nākošgad atkal visa komanda pilnā sastāvā un galvenais neaizmirstiet līdzi paņemt tavu bambino. :)) Nākošgad jums jāpabauda Sardīnijas Dienvidu gals.

   Patīk

 10. Ginta saka:

  Esam atgriezušies no Sardīnijas, liels paldies par palīdzību auto nomā un paldies par iedvesmojošo mājaslapu, kuru izpētot un iepazīstot ir skaidrs viens, ir jābrauc :). Skaistākais ceļojums, kāds līdz šim piedzīvots. Novēlu ikkatram ceļotājam vismaz reizi dzīvē apmeklēt Sardīniju :).

  Patīk

 11. Sanita saka:

  Atgriezāmies no Sardīnijas vakar. Šodien sākām apjaust, ka esam mājās. Bija burvīgs, pasakains ceļojums, jo Sardīnija ir paradīze zemes virsū. Paldies, Olita, par mājaslapu, kur smēlos iedvesmu un daudz noderīgu informāciju par Sardīniju, paldies! Paldies arī Helmutam par auto. Ļoti atsaucīgs un laipns puisis, auto noma bija bez liekiem stresiem un uztraukumiem, jo abas reizes mūs Helmuts sagaidīja lidostā.
  Brauciet uz Sardīniju!

  Sanita

  Patīk

 12. Elīna saka:

  Esam atgriezušies mājās, bet ar domām esam vēl tur, tik ļoti gribējās vēl kādu dienu pasildīties saulē, bet, kā saka, laba nevajag daudz 🙂 Aizgājām arī uz Flamingo paskatīties un bijām tajā Monte di Urpino, meitai tur bija kā paradīzē, putni un šūpoles, viņai vairāk neko nevajadzēja:) Katrā ziņā, mēs noteikti atkal atgriezīsimies (nu jau trešo reizi), lai izbaudītu vēl vairāk Sardīnijas piedāvāto burvību. Vēlreiz mīļš paldies par Tavu palīdzību, par ziepītēm un krēmiem, un to, ka Tu esi:)
  Elīna

  Patīk

 13. Gunita saka:

  Paldies, Olita, par Tavu ar mīlestību izstrādāto maršrutu mums diviem.
  Redzējām, baudījām, priecājāmies par skaisto zemi, tirkīzzilo jūru, uzzinājām daudz interesantu faktu par sardu zemes vēsturi un ļāvāmies Tev mums rādīt pārsteidzoši jaukus dabas skatus!
  Esam atpūtušies, priecīgi un, protas, arī apsviluši (saules jau nekad nevar būt par daudz)!
  Viss bija vēl labāk, kā aprakstīj!

  Patīk

  • Olita saka:

   🙂 Paldies, Gunita, par taviem jaukajiem vārdiem. Jā, skaistumu un emocijas, ko sniedz Sardīnija ir grūti aprakstīt vārdos, tas ir jāizdzīvo katram pašam. 🙂

   Patīk

 14. Austra saka:

  Sveika, Olita! Esam atgriezušies Latvijā, domās vēl Sardīnijā. Paldies par ceļojuma maršrutu un citas noderīgas informācijas sniegšanu. Mums patika brauciens ar burinieku Matilde, kaut gan laika apstākļi mūs nelutināja:)) Esam pateicīgi par iespēju iegādāties Sedera ziepes, īsts Sardīnijas suvenīrs:)
  Vēlreiz paldies no 30 ceļotājiem, kas bija apmetušies kalnainajā Villasimius ciematā.
  Austra

  Patīk

  • Olita saka:

   Sveiki, Austra. 🙂 Bija prieks jūs satikt un iepazīt. Ganjau satricinājāt visus Villasimius vīriešus, jo redzēt padsmit zilacainas būtnes – tas šeit ir retums.

   Patīk

 15. Elīna saka:

  Sveika.
  Mīļš paldies par palīdzību pagājušajā gadā ar transfēra pasūtīšanu un noderīgu info. Bet vislielākais paldies par to, ka Tu un Tava mājaslapa iedvesmoja turp doties, jo, pēc pagājušā gada iespaidiem un fantastiski pavadītām 4 dienām, šogad dosimies atkal, nu jau uz ilgāku laiku 🙂

  Patīk

 16. Inese saka:

  Arī mūs ar draudzeni doties uz Sardīniju pamudināja un iedvesmoja mājas lapa bellasardinija! Tikko atgriezāmies no īsa ceļojuma marta beigās uz Kaljāri un tās apkārtni. Ceļojums bija fantastisks, atvedu mājās daudz labu emociju. Biju patīkami pārsteigta par turienes cilvēku labvēlību, laipnību, nesteidzību un iecietību. Saņēmu riktīgu devu miera un anti-stresa. Ceru, ka tas darbosies vēl kādu laiku Rīgā. Kaljāri nevienu reizi nepiedzīvoju, ka kāds šoferis taurētu vai nu uz otru auto vai uz lēnīgu gājēju. Ēdiens visur bij ļoti garšīgs, vai tā bij restoranā grillēta zivs, vai mājās gatavoti salāti, vai brokastu kruasāns kafejnīcā. Un kafija!!! Nu to nevar izstāstīt, tā ir jāpagaršo pašam. Es ar pāris lietiņas atstāju viesnīcas numuriņā, lai varetu atgrizties vēl!!

  Patīk

 17. Liene saka:

  Sveika,Olita!
  Esam atgriezušies no fantastiskas atpūtas Cagliari pilsētiņā(10-13.03.2014).Mīļš PALDIES par ieteikumiem vakariņām L’Oca Bianca… picu lielums nepa jokam…:)…atradām arī tevis ieteikto rotaļlietu veikalu…bērniem bija miers….lielu sajūsmu viņi izrādīja arī Monte Urpinu parkā…laiks bija dievīgs, vīns un ēdiens arī…. culurgionis ar ragū mērcīti ekselents….esam pieradusi pie siestas…:)Dzīvojām apartamentos pašā vecpilsētas sirdī….3 soļus no Bastione….Vēljoprojām pieķeru sevi pie domas,ka sajūtās atrodos ne Rīgā….Mīļš paldies no Evelonu ģimenītes!

  Patīk

  • Olita saka:

   Paldies par Jūsu saulaino atsauksmi. Man tik ļoti patīk redzēt sajūsminātus, laimīgus un apmierinātus cilvēkus. 🙂 Prieks, ka Jūsu brīvdienas bija neaizmirstamas! Ar sveicieniem, Olita

   Patīk

 18. Gionata Secci saka:

  Ciao Olita,
  Hai fotomolto belle nel sito.
  Come ti ho accennato ieri ho la possibilità di organizzare sia tour guidati che self guided con assistenza (anche fuori dalla Sardegna), transfer in and out trasporto bici, ma anche trekking, realizzare road book ed altro.
  Se ritieni opportuno possiamo fare una chiacchierata per vedere se c’è possibilità di collaborazione.
  Buon lavoro ed a presto.
  Gionata

  Patīk

  • Olita saka:

   Ciao, Gionata. Grazie per i complimenti. Si, le foto sono molto belle, peccato che non capisci anche quello che scrivo. 🙂
   Ci sentiamo presto al telefono.

   Patīk

 19. Jolanta saka:

  Sveiki, Bella Sardīnija.
  Neskatoties ne uz ko, mēs tomēr nolēmām apceļot salu februārī un jāteic mums ļoti paveicās ar laika prognozi, laiks bija silts, pat pāri 20 grādiem. Divas dienas arī līņāja, bet kopumā ceļojums bija negaidīti labs. Paldies par ieteikumiem un pretimnākšanu un iedrošinājumu doties kalnu pārgājienā. Rudenī brauksim atkal. Ciao.

  Patīk

  • Olita saka:

   🙂 Nu jums ļoti paveicās, jo daudziem tāds prieciņš ar labiem laika apstākļiem nebija ticis. Gaidīšu Jūsu zvanu atkal rudenī. Ar sveicieniem, Olita

   Patīk

 20. LOLITA saka:

  GRIBAM AR DRAUDZENI LIDOT SEPTEMBRA BEIGĀS AR JAUNATKLĀTO TIEŠO LINIJU-RĪGA OLBIJA. TĀ KA MAŠINU ĪRĒT BAIDAMIES(JO NĒSAM TIK LABI ŠOFERI)TAD KUR IETEIKTU MUMS KAUT KO NOĪRĒT KAUT CIK TUVĀK LIDOSTAI(PIE JŪRAS PROTAMS) UN LAI BŪTU CIVILIZĀCIJA APKĀRT UN VARĒTU NOPIRKT KAUT KĀDAS PIEDĀVĀTĀS EKSKURSIJAS UZ VIETAS.Esam bijušas gan Romā,Neapolē,Amalfi piekrasē,un visu Pugliju(Lečče un.t.t) zinam un dievinam.BET SARDINIJA IR SARDINIJA !!!! UN TO AR VĒLĒTOS APSKATĪT.

  Patīk

 21. Ella saka:

  Sveika;)
  Kā ir ar ceļošanu pa Sardīniju aprīļa sākumā ar diviem divgadīgiem bērniem??
  Laika apstākļi? Mašīnu noma? Kūrorti ar baseiniem utt.?
  Paldies!

  Patīk

  • Olita saka:

   Aprīlis ir ļoti skaists mēnesis – ziedošs un zaļš. Temperatūra ir ap 20 grādiem, bet nav vēl piesilis silts, un arī var gadīties, ka līst 2-3 dienas pēc kārtas. Ja sauļošanās pie jūras nav galvenais, tad tas ir brīnišķīgs laiks, piemēram, salas apceļošanai, bet ja gribat, lai jūsu bērneļi plunčājas pa dzidri zilo ūdeni, tad jums ir jālido uz šejieni maija beigās vai jūnijā.
   Auto noma nedēļai ir sākot no apmēram 230 euro uz augšu.
   Kūrorti ar baseiniem savu sezonu sāk maija beigās, jūnijā.

   Patīk

 22. “P.S. Ja, esot Sardīnijā, tev nākas ciešāk sadraudzēties ar kādu sardu (itāli) vai, ja esi iemantojis kāda sarda simpātijas, tad atceries, ka atvadoties un arī sasveicinoties jums nāksies sabučotiess pa vienai reizei un abiem vaigiem. Pats galvenais nesajaukt ar kuru vaigu sākt. Jāsāk ir ar KREISO, jo visiem latviešiem ir tendence pirmo bučot labo vaigu, un rezultātā, ja viens metas uz kreiso, bet otrs uz labo pusi, sanāks viens riktīgs skūpsts uz lūpām! Pārbaudīts!”

  Teikšu, tiešām tā arī ir, uz savas ādas ir parbaudīts, starpcitu,pavisam nesen :))

  Patīk

 23. Solvita saka:

  Labdien, Olita.
  Ar prieku lasu krāšņos aprakstus Jūsu mājas lapā! Mēs 5 cilvēku kompānija ieradīsimies 9.decembri Sardīnijā. Gribētos satikties, iegādāties ziepītes. Intrese ir arī par vīnu.
  Ar cieņu Solvita.

  Patīk

 24. dzivesstils saka:

  Nākošnedēļ jau būsim Sardīnijā. Jau skaitām dienas. 🙂

  Patīk

 25. Sanita saka:

  Labdien, Olita!
  Ļoti jauka mājas lapa, patiesa un iedvesmojoša!

  Tā turpināt, Sanita.

  Patīk

  • Olita saka:

   Paldies Sanita. Ja, pa vasaru man ir sakrajusas milzum daudz idejas manai majas lapai, bet nebija laika tam pieversties. Domaju tagad ar oktobri saksu citigi stradat, lai Sardiniju jums, miljie latviesi, pasniegtu vel garsigaku un palidzetu sis “garsas” sajust ari dzive!

   Patīk

  • Ervīns saka:

   Ne tikai jauka mājas lapa, bet arī pati mājaslapas veidotāja! Pilnīgi droši, esot Sardīnijā viens no “must have” ir tikšanās ar Olitu! Pozitīvas emocijas visam ceļojumam garantētas. :))

   Patīk

 26. Paulina saka:

  Sveika! Patīkami, ka mūsu latvieši ārzemēs arī ir varen uzņēmīgi! Klau, man īss jautājums – vai ir vērts braukt uz Sardīniju uz neilgu laiku – nedēļas nogali. Oktobrī gribas nedaudz atvilkt elpu – uz kādām 4 dienām uz vienu pilsētu + pludmali. Domājām varbūt Sardīnija, Porto Cervo?

  Patīk

  • Olita saka:

   🙂 Sveiki.
   Ja, var ari uz 4 dienam, lai gan ka saku es – Sardinijai ar 3 dienam nepietiek – vajag vismaz nedelu! Ja tevi interese apartamenti Costa Smeralda apkaime, varu piedavat vienu brivdienu maju Baia Santa Reparata (Santa Teresa Gallura).

   Patīk

 27. Aija saka:

  Sveika Olita!

  Paldies par šo brīnišķīgo lapu! Augusta beigās esam nolēmuši doties medusmēnesī uz Sardīniju, un izlasot tavu lapu vairs nav ne mazāko šaubu ,ka tas ir tieši tas, ko vēlamies – skaistu dabu, elpu aizraujošas klinšainas pludmales un romantiskas maltītes mazā itāļu krodziņā.. Šobrīd esam izvēles priekšā kurp tieši doties, lidosim uz Olbiju…lai ir pa tiešo no Ŗīgas. Šobrīd ir iepatikušies piedāvājumi naktsmītnēm – Costa paradiso. ļoti gribētos lai ir šī pasakainā ainava ar klinšainu pludmali, bet lai arī būtu tuvumā kāds mazpilsētas centrs, lai varam iegādāties pārtiku un pasēdēt kādā krodziņā pie vīna glāzes. Varbūt vari kaut ko ieteikt? M;es to ļoti novērtētu – jo ļoti gribās lai pēc-kāzu ceļojums ir neaizmirstams ;)) jau iepriekš paldies 🙂

  Patīk

  • Olita saka:

   Sveiki, Aija!
   Es pati dzīvoju salas Dienvidos, tāpēc neesmu kompetenta naktsmītņu jautājumos salas Ziemeļos. Taču varu apgalvot, ka uz šīs burvīgās salas ir simtiem Paradīzes pludmales. Visa Sardīnija ir dievīga! Pirms rezervējiet viesnīcu, palasiet aprakstus. Ja gribi manu viedokli, vari man nosūtīt linkus ar izvēlētajām naktsmītnēm uz bellasardinija@gmail.com
   Jebkurā gadījumā novēlu JUms jauku medusmēnesi!!!

   Patīk

 28. dzivesstils saka:

  Sveika!
  Redz kā, es arī esmu vien no tām, kura nejauši uztrāpījās uz Tavu lapu. Var just, ka rakstīts no sirds, tāpēc arī gribu uzrakstīt šos pateicības vārdus, kuri nav kompliments, bet taisnība. 🙂
  Ja pirms šīs lapas man bija šaubas, kuru galamērķi izvēlēties kā savu dāvanu vīram dzimšanas dienā, šauboties starp Maltu, Kipru, Sicīliju vai Sardīniju, tad tagad man nav ne mazāko šaubu. 🙂
  Vienlaikus, tā kā varam izrauties tikai uz nedēļu man ir jautājums, saki, kur mums noteikti vajadzētu pabūt, kur labāk meklēt naktsmājas un vai septembra beigas būs gana silts, lai baudītu arī pludmales un peldes priekus?

  Patīk

  • Olita saka:

   Paldies! 🙂 Nu forši, ka izvēlējies šo burvīgo salu!
   Jā, septembra beigas mums latviešiem ir ideāls laiks ceļošanai pa Sardīniju! Kas tevi interesē – naktsmītnes pie jūras vai pilsētā? Un uz kuru lidostu jūs lidosiet? Ja uz Cagliari, tad iesaku palikt Villasimius (mīlīgs tūristu ciematiņš ar daudziem restorāniņiem un veikaliņiem) vai Costa Rei (pinīga atpūta divvietntulībai pie jūras) vai Cagliari (Sardīnijas galvaspilsēta), kas atrodas pie jūras – te jums būs gan izklaides, gan citi prieki. Raksti man droši jautājumus epastā: bellasardinija@gmail.com
   Ar sveicieniem, Olita

   Patīk

   • dzivesstils saka:

    Sveika!
    Apskatīju Tavus apartamenta piedāvājumus, taču tā kā brauksim tikai ar vīru, divatā, mums viņi būs par lielu.:) Saki, varbūt, ka vari ieteikt arī kādu viesnīcu kā iespējamo apmešanās vietu? Piem. Cagliari.
    Paldies!
    Inese

    Patīk

 29. Kristīne saka:

  Buongiorno, Bella Sardinija, tā gribās ik reizi teikt, ka es iedomājos par šo skaisto zemi, ak kā gribās atkal tur nokļūt, sajust silto vēju sejā, sāļo jūras un galvu reibinošo ziedu smaržu, un protams satikt smaidošos un atsaucīgos sardus! Ar vīŗu nolēmām šogad aizbraukt uz Sardīniju, kur apmesties nevaram izdomāt, līdz es sāku internetā meklēt , ko redzēt Sardīnijā, kur apmesties un t.t, un atrodu ļoti skaistu mājas lapu, kas mani uzrunāja,nu apmēram,hei, te es Olita, brauciet, gaidu! Caur šo burvīgo dzīves mīlošo meiteni mums tika ātri viss noorganizēts, un mēs braucam. Atlidojam uz Cagliari, apmetāmies B&B, San Benedtto apartamentos, cik superīgi,tīrs, moderns. No mūsu dzīvesvietas minūšu gājienā atrodas lielveikali, kur mājās var pagatavot ēst, viruve pilnīgi ar visu ir aprīkota, arī veļu var izmazgāt. Tā pat minūšu gājienā atrodas autobussa pietura, kur ar 3P var aizbraukt līdz pašai Poetto pludmalei, izkāpot ārā gribējās kliegt, nu tā un atvaļinājums ir sācies!!! Pludmales tīras, ūdens fantastiski tīrs,dzidrs, a kādās krāsās izrādās tas ir. Pie pašas pludmales atrodas balta skaista kafejnīca Emerson, kur vari sēdēt baudīt grilētu zivi un skatīties uz skaisto jūru. Vakaros, kad knapi kājas velkās, mēs dodamies pastaigā pa Via Roma ielu, kur ir neskaitāmi veikaliņi un restorāniņi, un paskatoties debesīs tu redzi ļoti daudz lidojam rozā flamingu, vai nav pasaka?! Iesaku nobaudīt ļoti garšīgu baltvīnu Argiola, tas tika vakaros iemalkots, kā arī Aperol Spritz, ar ledu un apelsīna šķēlītēm.:) Noteikti ir jāaiziet uz parku – Parco Monte Urpinu, kur graciozi pasaigājās pāvi,vienu arī pabaroju, nu somā bija čipsi ( cerams, ka būs vel dzīvs)! Nu un protams nenožēlosiet, ja izbrauksiet ar burinieku “Matilde II “, kas pa ekskursiju, jūru, brauc un tu redzi, kā zivis tevi pavada, gaidot, ka iedosi kādu maizes gabaliņu. Apkalpojošais personāls brīnišķīgi laipns, pabaroja mūs ar maziem makaroniņiem un gaļiņu, pasniedza uzkodas, vīnu, un slaveno Mirto dzērienu. Jā, tādu jūru nebiju redzējusi, te zaļa, te zili balta, tu ej ūdenī, un reibst galva, cik tā ir dzidra, katru akmentiņu tu vari saskatīt, katru izveidoto no ūdens smilts rieviņu…….
  Pastaigājoties pa Via Roma ielu var ieraudzīt slaveno kaķu un peļu ģimenīti, kaķenei ir piedzimuši trīs mazi kaķēni, tie guļ blakām, un pa viņiem rapo balti un melni peļuki, var arī paņemt viņus rokā un uztaisīt foto. Ļoti skaista ir vecpilsēta, uzkāpjo pa trepēm paveras brīnišķigs skats uz Cagliari, sēdējām tur aukšā ar vīru un klusējām, klausījāmies vēja šalkoņu, domāju, žēl, ka nemāku zīmēt, to nevar vārdos aprakstīt, cik skaisti! Apzinos, ka esmu no visas Sardīnijas redzējusi ļoti maz, bet nepavelti atstāju fēnu viesnīcā ( ar nodomu), brauksim vēl, bet tad noteikti ir jāīrē auto, lai varētu skaistos skatus iemūžināt redzes atmiņā. Liels paldies Olitai un Gio, ar vislabākajiem novēlējumiem Kristīne un Ernests, uz satikšanos!:)

  Patīk

 30. apartaments saka:

  Sveika Olita!
  Ar lielu interesi izskatiju Tavu majas lapu 🙂
  Es Sardiniju baudiju pagajuso gad, septembre beigas. Bija loti skaistas 2 nedelas.
  Ta ka sogad mums ir japielagojas dela skolas brivdienam, tad vasaras brivdienas dodamies augusta pirmajas nedelas. Zinu, ka tur taja laika ir loti karsti, bet mums tik loti patika si zeme, ka gribam meginat ari augusta.
  Mans jautajums Tev, kuras lapas ir meklejami apartamenti. Pagajusa gada apartamentu vairs negribam.
  Mils paldies jau irprieks par Tavu atbildi!

  Ar sveicieniem! Marika

  Patīk

  • Sveiki, Marika.
   Kurā salas daļā Jūs bijāt pagājušajā gadā?
   Ja šogad braucat augustā, kas ir viskarstākais gada mēnesis, varbūt ir vērts braukt uz salas Rietumu krastu, kur tomēr ir nedaudz vējaināks. Paskaties kā tev patīk šie apartamenti https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/oristano-torre-del-pozzo/
   Augustā jārēķinās, ka visi apartamenti maksā dārgāk, taču par atpūtu pie jūras šajās pludmalēs jums varu garantēt, ka tās nebūs cilvēku pārpildītas.
   Ar sveicieniem, Olita
   P.S. 🙂 Es smaidu, jo Sardīnija tiešām ir vieta, kuru ir grūti neiemīlēt!

   Patīk

   • Sondra saka:

    Varu ieteikt hoteli La Baja vietiņā Santa Caterina di Pittinuri, ļoooti burvīga vietiņa. Super personāls, sevišķi viena kundzīte gados, bet tik zinoša un mīļa, turklāt labi runā gan angļu, gan vācu valodā.

    Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.