Ekskursija pa jūru Villassimius


Matilda II

Buru laiva “Matilde II”

Isola dei Cavoli

Sala “Isola dei Cavoli”

Sākot ar 1.maiju līdz 30.septembrim no Marina di Villassimius pludmales katru dienu notiek ekskursijas ar 22 metrus garo buru laivu “Matilde II”. Atiešana no Villassimius plkst. 10:30 un atgriešanās 16:30.

Visa Villassimius piekraste ir brīnišķīga, neskatoties uz to, vai to baudiet no automašīnas loga, vai atrodoties uz jahtas, burinieka vai vienkāršas laivas dzidrajā jūrā.

Villassimius apkārtnē vairāks salas un pludmales ir dabas aizsargājamo objektu sarakstā, jo to tuvumā dzīvo kāda reta putnu suga (piemēram rozā flamingi), nārsto reti sastopamas zivis (barracuda) vai jūras dzīlēs gadsimtiem ilgi guļ kāds nogrimis vēsturisks dārgums.

Ekskurija ir organizēta tā, lai ik viens, kas uzkāpj uz klaja, pēc 6 stundu „pastaigas pa jūru” nost no tā nokāpj emocijām un iespaidiem bagāts. Uz burinieka ir pieejamas arī maskas snorkelēšanai, tā kā zemūdens pasaules baudītājiem tiks savs prieciņš. Kā saka burinieka saimnieks Roberto: “Vislielāko sajūsmu no ekskursijām gūst bērni, uz lielās laivas viņi jūtas kā nokļuvuši kādā no vecāku lasītajām pasakām!”

Ekskursijas laikā :

Nokļūsiet uz salas „Isola dei Cavoli”, kur atrodas nogrimusī Madonna del Naufrago statuja, uz kuru brauc nirēji no visas pasaules, bet 15 metru dziļumā nārsto īpaša zivju suga Barracuda.

Izkāpsiet pludmalē „Punta Molentis”, kas savu nosaukumu aizguvusi pateicoties ēzelīšiem, kurus izmantoja kā darbaspēku, lai pārvadātu granītu. Šī pludmale ir klusa un mierīga, jo atrodas vienā no Villassimius galējiem punktiem.

Vairākas reizes varēsiet nopeldēties dzidri zilajā jūrā.

Carasau

Uz klaja nobaudīsiet tipiskas sardu pusdienas. Pusdienu piedāvājumā kā uzkodas pasniedz slaveno sardu aitu sieru, sardu salsiccia, sardu plāno maizīti Carasau, otrajā ēdienā pasniedz “Malloreddus alla campidanese” – tie ir mazie gliemežvāku makaroniņi ar salsiccia un tomātu pastu, kā arī malkosiet vīnu un nodegustēsiet sardu tipisko dzērienu Mirto.

Cena vienai personai ir 70 eiro, bērniem 40 eiro.

Lai pietiektu ekskursiju ar buru laivu “Matilde II”, varat sakontaktēties ar mani, norādot precīzus datumu, kurā vēlaties pieteikt ekskursiju, vai arī varat to izdarīt paši ierodoties pa tiešo Marina di Villassimius pludmalē dažas dienas iepriekš.

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to Ekskursija pa jūru Villassimius

  1. Atbalsojums: Paradīzes pludmales, kur doties | BELLA SARDINIJA

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.