Nāc un piedalies Jogas nodarbībās arī esot Sardīnijā!


Kundalini YogaTev patīk nodarboties ar jogu? Patīk meditācijas grupā starp pozitīviem cilvēkiem? Tev patīk izkopt harmoniju dvēselē un ar apkārtējo pasauli? Tad šis piedāvājums ir domāts tieši TEV!

Ik vienam cilvēkam, kas grib iegūt mieru steidzīgajā dzīves ritmā, tiem, kas vēlas piedzīvot kaut ko jaunu un vēl nebijušu, gūt veselīgu enerģijas pieplūdumu un harmoniju, kā arī visiem kundalini jogas cienītājiem piedāvāju vienreizēju iespēju piedalīties jogas nodarbībās Cagliari, jogas studijā “Shunya”, tādējādi gūstot neaizmirstamu enerģijas un pieredzes apmaiņu starp jogistiem Sardīnijā.

Tā ir ne vien fantastiska iespēja apceļot Sardīniju, bet arī redzēt un izjust kā notiek Kundalīni jogas nodarbības un meditācija Sardīnijā. Nodarbības notiek itāļu valodā, bet jogai daudz vārdus nevajag, un tās pasniedz izcilas jogas pasniedzējas Satwant K. un Jai Hari K. ar ilgadēju profesionālo pieredzi. Katrai nodarbībai ir sava tēma, un katru reizi tiek likts akcents uz kādu noteiktu čakru. Kundalini joga

Jogas nodarbības notiek pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un piektdienās. Tās ilgums ir 1 h 30 min. Cena 7 euro.

Savukārt vasaras sezonā sestdienās un svētdienās 5:00 no rīta jūras krastā saulei lecot tiek praktizēta Sadhana (viena krija, kas ilgst stundu un meditācija – mantras atkārtošana), kas ir bezmaksas un ir pieejama katram interesentam. Tās ilgums ir apmēram 2 h 30 min.

Pieteikšanās un sīkāka informācija rakstot uz meilu: bellasardinija@gmail.com

Kāpēc personīgi man mīļākā ir Kundalini joga vari lasīt šeit

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, JOGA, PERSONĪBAS IZAUGSMEI ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.