Vienreizēja Eko kosmētika no Sardīnijas


Eko kosmētikaVecumā virs 30 un vēl jo vairāk virs 40 mēs vairs nedrīkstam vieglprātīgi attiekties pret mūsu ķermeņa un sejas kopšanu. Apkārtējās vides piesārņojums, stress un ikdienas emocionālie pārdzīvojumi ir viens no iemesliem, kas mūsu sejā atstāj „noguruma pēdas”. Sardīnijā tam visam klāt nāk arī tveicējošā saule. Lai palīdzētu savai sejai izskatīties svaigākai un elastīgākai es ikdienā lietoju ALESIA sejas kopšanas līdzekļus. Tie ir produkti, kas baro, mitrina, izlīdzina, dziļi attīra un kopj sejas ādu. Visi produkti ir testēti, lai maksimāli samazinātu alerģijas risku. Visas sejas krēmu sastāvdaļas ir no dabīgajām izejvielām, un tajos ir sakoncertēts liels hidrātu daudzums, kas dāvina manai sejai labsajūtas sajūtu, redzamus rezultātus un ilgstošu produkta iedarbību.

Taču, kas man patīk vislabāk? Smarža – jo tieši tā smaržo Sardīnija! Katrā no produktiem ir jaušama sava esence, kas raksturo kādu augu. Katru reizi uzklājot uz sejas krēmu vai lietojot sejas putiņas, es jūtu sevī ieelpojam Sardīnijas sauli, jūru, augus, ziedus un palmas. Bauda! Šī kosmētika, bet ir tevis vērta!

Pielikumā 6 MANI iecienītākie produkti, ko piedāvāju iegādāties arī jums. Sākot ar maiju produkti būs nopērkami arī Latvijā.

Sardīnijas dabīgās kosmētikas produktu TOPS

Ja vēlies kādu no tiem iegādāties, raksti man uz meilu bellasardinija@gmail.com

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.