ATSAUKSMES PAR SARDĪNIJU


PierakstiPirms cilvēks dodas ceļojumā uz nepazīstamu vietu, viņš vispirms meklē atsauksmes ko par to vietu ir teikuši citi. Arī Sardīnija nav izņēmums, jo latviešiem tā pazīstama kļūst tikai pēdējos gadus un daudzi nemaz īsti nezina kur Sardīnija atrodas. Lasīt tikai manu viedokli nebūtu objektīvi, jo es mīlu šo zemi līdz neprātam, un man ar Sardīniju ir tāpat, kā jebkurai mātei ar saviem bērniem, ka tie liekas vismīļākie un labākie pasaulē.

Tāpēc šajā sadaļā es nolēmu apvienot citu ceļotāju atsauksmes par šo brīnišķīgo salu. Atgriežoties no ceļojuma pa Sardīniju cilvēki man raksta sajūsmas vēstules. Atļaušos publicēt citu interesantākos iespaidus, jo tikai daloties pieredzē mēs jo dienas atklājam ko jaunu un interesantu.

Ja arī tu esi bijis Sardīnijā un tev joprojām sirdī ir dziļas simpātijas pret kādu konkrētu vietu, piedzīvojumu, sajūtām vai tml., pievieno savu atsauksmi komentāros. Būšu tev ļoti pateicīga, un pateicīgi tev būs visi, kas lasa manu mājas lapu!

Ja iespaidu ir vesela jūra, droši raksti man personīgi uz meilu. Publicēsim tavus iespaidus kā atsevišķu rakstu mājas lapā http://www.bellasardinija.com

Liels paldies!

Šis ieraksts tika publicēts ATSAUKSMES PAR SARDĪNIJU ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

1 Response to ATSAUKSMES PAR SARDĪNIJU

 1. Ilga saka:

  Par Sardīniju, sardiem un mūsu atpūtu:)
  Esam bijuši daudz kur, tāpēc pārsteigt ar kaut ko nu jau ir grūti. Sardīnija uz Eiropas dienvidvalstu un tās pašas Itālijas fona izceļas ar tīrību un sakoptību. Parasti dienvidvalstīs augustā ir vien izdegusi zāle, bet te ziedoši krūmi gar ceļa malām. Bijām Maljorkā – tur atliek pabraukt nost no Palmas un valda diezgan nožēlojams skats kaut Palma pati kā pērle spīd.Te otrādi- skaista Sardīnija ar brīnišķīgiem ceļiem un skumja galvaspilsēta.
  Vīrs apgalvo, ka tādu ūdeni pludmalē nekur nav redzējis. Es varētu pastrīdēties, bet lai nu paliek…Pludmales ir brīnišķīgas un tas ir tas dēļ kā ir vērts atgriezties Sardīnijā.
  Paši sardi man brīžiem atgādināja latviešus, kas pasmaidīt spēj tikai pēc laba brīža sarunas. Noteikti pēc temperamenta atšķiras no Itālijas itāļiem.
  Viena lieta, kas jāieraksta informācijā ceļotājiem- ēdieni tiek pasniegti atsevišķi no garnīra. Un neviens par to nebrīdina. Tikai vienu reizi mums pajautāja- ko ēdīsiet klāt? Atliek uz brīdi aizmirsties un plika gaļa (zivs). Tā nav nekur. Tā ir baigā specifika. Jā, grūti pielāgoties ēstuvju darba laikam. Es tik vēlu, kad viņiem sāk strādāt virtuve, vairs neēdu, tāpēc gatavojām pa dienu paši.
  Noderīgs padoms tiem, kas ielido Olbijas lidostā sestdienā ar airbaltic reisu. Tajā laikā ielido daudz reisu un uz mašīnu nomu ir milzu rindas. Redzēju, ka neviens nestāvēja pie Sixt nomas. Rezultātā, kaut ielidojām 17.40, izbraucām no lidostas pēc 19-tiem. Agri palika tumšs un bija diezgan nervu kutinošs brauciens pa kalnu serpentīniem.
  Rezumējot- atpūta izdevās. Atstājām saulessargu, cerams, ka noderēs, kad atgriezīsimies 🙂
  Ilga

  Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.