EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS – NOGARŠO SARDĪNIJU


Gardumu grozs no SardīnijasVisiem “Bella Sardinija” sekotājiem piedāvāju ekskluzīvu iespēju iegādāties produktu komplektu no Sardīnijas! Pakā ir iekļauti tie produkti, kas latviešiem vislabāk garšojuši viesojoties uz salas. Produkti Latvijā būs marta beigās. Pieteikšanās pakas saņemšanai notiek līdz 20 martam!

1) Produktu komplekts: 2 paciņas sardu TORRONE (ar lazdu riekstiem un mandelēm) + 1 sarkanvīns un 1 baltvīns + sardu maizīte CARASAU + 2 gb slavenā aitas siera PECORINO (pēc izvēles, var pasūtīt rīvēto/beramo Pecorino un/vai 250 gr. iepakojumu) + 2 gb ZIEPES. Komplekta cena 50 eiro. 

2) Mājās spiesta olīveļļa. Daudzi no jums ir nogaršojuši un uz Latviju aizvedušu mājās spiestu olīveļļu un labi ziniet, cik tai ir fantastiska smarža un augstvērtīga garša. Ir iespēja pasūtīt arī to. 2 litru pudele maksā 20 eiro.

3) Vīna baudītājiem piedāvāju 3 vīnu izlasi (sarkanvīns, baltvīns un rosā vīns). Standarta piedāvājuma cena ir 35 eiro.

4) Pesto ar ciedru riektiem, pesto ar pistāciju riekstiem, artišoku sugo, olīvu un tomātu mērcītes ir pieejams pa 6 eiro gb. Kam domātas šīs mērcītes? Vieglai un ātrai pastas (latv. makaronu) pagatavošanai.

Samaksa par ceļa izdevumiem ir 5 eiro. Šo pakalpojumu Jums varu nodrošināt pateicoties tam, ka no Sardīnijas un Latviju brauks paziņa ar auto un ir ar mieru aizvest visādas garšīgas lietiņas, kas Latvijā nav pieejamas.

Pasūtījumi notiek ar priekšapmaksu. Par apmaksas noteikumiem un par pasūtījuma veikšanu, lūdzu rakstiet man privāti uz bellasardinija@gmail.com ar norādi NOGARŠO SARDĪNIJU!

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI, PASŪTĪJUMI NO SARDĪNIJAS ar birkām , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to EKSKLUZĪVS PIEDĀVĀJUMS – NOGARŠO SARDĪNIJU

 1. Sveta saka:

  Vai vēl kādreiz varētu būt iespēja pasūtīt produktus?

  Patīk

 2. Sandra saka:

  Torrone izcils! Olīveļļa – vnk super! Tieši olīveļļas dēļ veicu pasūtījumu cerībā, ka būs laba. Eļļiņa ne tikai pārsniedz cerēto, tā ir exelenta. Par pārējo šaubu arī nav, lai arī vēl nav nogaršots. 🙂 Lai Jums laba veselība, Olita! Lai arī turpmāk Jums izdodas sagādāt cilvēkiem prieku un patīkamu pārsteigumu.
  Ar cieņu Sandra

  Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.