Tā smaržo Sardīnija


CitrusaugiMani draugi to zina, ka viena no manām lielākajām vājībām ir parfīmi, smaržas un aromāti, kas virmo gaisā. Smarža ir tā lieta, kas dziļākajā būtībā nosaka manas simpātijas pret vietu (tā var būt zeme, telpa) un protams cilvēkiem. Visticamāk tieši tāpēc Sardīnija ir pakļāvusi manu sirdi, jo te apvienojas simtiem dievīgu aromātu, kas sastopami jebkurā gadalaikā.
Ja gribi sajust kā smaržo Sardīnija un vēl jo vairāk, ja gribi to nēsāt vienmēr sev līdzi vai just to uz sava mīļotā cilvēka ādas, iesaku pamēģināt aromātu DIOR HOMME COLOGNE. Tas ir meklējams starp vīriešu parfīmiem, bet ir tikpat piemērots arī tām sievietēm, kam sirdī ir mūžīgs pavasaris, saule, brīvības sajūta vai tām, kas to vēlas sajust!
Tiko izlasīju, ka tā sastāvā ir jaušami Pompelmo ziedi… mmmm, tas ir kaut kas dievīgs! Vai jūs zinājāt, ka vieni no visgaršīgākajiem, vissmaržīgākajiem, visreibinošakajiem aromātiem pieder visiem citrusziediem – mandarīniem, apelsīniem, citroniem, pampelmo! Lai sajustu šo brīnišķīgo gaisu visur sev apkārt brauciet uz Sardīniju aprīlī un maijā, lai gan te aug citronu šķirne, kas zied 4 reizes gadā, tā kā to smaržu var sajut visu gadu!

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI, PERSONĪBAS IZAUGSMEI ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.