Auto noma bez kredītkartes


Tie, kas ceļo uz Sardīniju un Itāliju, lūdzu pievērsiet uzmanību kāda maksājumu karte jums ir līdzi, jo šogad saskaros ar daudzu latviešu problēmu, ka viņi netiek pie automašīnas (neskatoties uz to, ka viss jau ir apmaksāts Online, bez kredītkartes auto vienkārši nedod), jo ierasto SwedBank karti (arī to ar izceltajiem numuriņiem), Itālijā vairs neakceptē! Itālijā no pagājušā gada akceptē tikai KREDĪTKARTI! Ja ar jums gadās tāpat, kā jau gadījies vairākiem latviešiem, zvaniet man, un atradīšu risinājumu!
Lai tā negadītos, vienmēr varat rezervēt auto caur maniem sadarbības partneriem bez kredītkartes. Šis ir tas retais gadījums, kad pilnīgi oficiāli, par parastu cenu, var iznomāt auto Cagliari lidostā bez kredītkartes saistībām un var par visu norēķināties arī skaidrā naudā. Lai uzzinātu cenu un veiktu rezervāciju, rakstiet man precīzus datumus un cilvēku skaitu uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com

Atbraucot

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI ar birkām , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.