Lidojumi uz Sardīniju septembrī un oktobrī


Skatos šobrīd biļešu cenas uz Sardīniju septembra un oktobra mēnešos. Lidojumi ar Ryanair caur Bergamo no 15. līdz 22.septembrim uz cilvēku izmaksā ap 167 eiro, no 22. līdz 29.septebrim cena ir 142 eiro, oktobrī nepilni 130 eiro. Vairāk par lidojumiem lasi šeit.

Tas ir viens no skaistākajiem laikiem salas apceļošanai. Saule joprojām ir spoža un silta, ūdens joprojām ir patīkami silts. Septembris ir vīnogu ražas novākšanas laiks. Tas ir laiks, kad redzot daudzo vīnogu laukus ar pilniem ķekariem sulīgu vīnogu, tā vien gribas apstāties un kā blēņdarim iet nočiept kādu ķekaru. Rudens raža ir ļoti bagātība – vīģes, kaktusa augļi (fichi di india), kas ir jāēd uzmanīgi, lai mēlē neieduras kāda sīka adatiņa,  persiki, bumbieri, āboli, plūmes. Kā vienmēr esmu teikusi, septembris temperatūras ziņā latviešiem ir vispiemērotākais mēnesis, un šis maigi siltais klimats ilgst līdz pat novembra sākumam.

1. No naktsmājām varu piedāvāt visdažādākos varinatus, bet kā pirmo, vienmēr piedāvāju to, kas man pašai ir vismīļākais. Tas ir jaukais Costa Rei Iedvesmas namiņš.

2. Lielākai kompānijai un tiem, kam gribas nedēļu padzīvot autentiskā sardu vidē šī villa ar tiešo izeju uz jūru, kas atrodas Villasimius ciematiņā, ir īsts atradums.

3. Tiem, kas grib iepazīt skaisto Sardīnijas Dienvid Rietumu krastu, iesaku šo brīvdienu māju ar baseinu . Šajā salas daļā ir interesanta vēsture, skaisti saulrieti, dievīgi skaista jūra balto kāpu pakājē. Šis ir ļoooti interesants krasts.

4. Tiem, kas grib izbaudīt Caglairi pilsētas šarmu blakus garajai, skaistajai Poetto pludmalei piedāvāju vairākus apartamentiņus: https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/cagliari/jauki-apartamenti-poetto-pludmale-cagliari/

https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/cagliari/brivdienu-maja-poetto-pludmale-cagliari/

5. Ja vajag padomu vai palīdzību auto nomai Cagliari un Alghero lidostās. Rakstiet droši.

6. Ceļojuma maršrus jeb Ceļvedis pa Sardīniju ir aizraujošs pavadonis tavām brīvdienām. Izvēlies sev piemērotāko.

7. Un iesaku izlasīt rakstu Sardīnija nesezonā, tiem, kas ceļos uz skaisto Paradīzi sākot ar oktobri.

 

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, DAŽĀDI ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.