ABOUT ME

Buongiorno no Sardīnijas salas!

Esi sveicināts 100 smaržu un 100 krāsu Paradīzē! Mani sauc Olita. Iespējams, ka mani jau pazīsti, bet ja vēl nepazīsti tad, lasot manu mājas lapu un skatoties manas fotogrāfijas, šī sajūta pilnīgi noteikti radīsies.

Savu mājas lapu esmu izveidojusi kā varavīksnes tiltu starp Latviju un Sardīniju ar vienkāršu mērķi: iepazīstināt latviešus ar šo brīnišķīgo salu, kura nav tik daudz popularizēta kā Turcijas, Grieķijas vai Ēģiptes kūrorti, bet kura pēc visiem kritērijiem, un pat vēl vairāk, atbilst tai pašai kategorijai – Brīvdienu ceļojumam uz kādu no siltajām zemēm, lai mierīgi atpūstos pie dzidras un tīras jūras.

Manā mājas lapā jūs atradīsiet  daudzveidīgu informāciju par šo Paradīzi zemes virsū. Tiem, kas grib saņemt strukturizētu un secīgu informāciju, piedāvāju iegādāties kādu no maniem Ceļojuma maršrutiem. Visi ceļojuma maršruti ir izstrādāti balstoties uz manu personīgo pieredzi, uz sardu draugu ieteikumiem, un jo ilgāk uz salas es dzīvoju, jo tie kļūst “sulīgāki”, krāsaināki un aizraujošāki.

Sākotnēji mana mājas lapa bija mans vaļasprieks, radot to, es pat iedomāties nevarēju, ka tā kļūs tik iemīļota un slavena latviešu vidū. Tā pavisam nemanot mana aizraušanās kļuva arī par manu pamatnodarbošanos. Tā kā, ja Jums ir vajadzīga palīdzība, lai noorganizētu brīnišķīgu ceļojumu, droši man rakstiet uz e-pastu. Piedāvāju izīrēt Brīvdienu mājas un apartamentus, sastādu aizraujošus ceļojuma maršrutus, dodos kopīgos izbraucienos ar viesiem, un to visu daru ar patiesu aizrautību, prieku un sajūsmu, izmantojot savu pieredzi, ko esmu guvusi dzīvojot šajā nelielajā Paradīzē zemes virsū! 

Sardīnija ir pavisam neskarta, tā ir patiesa, skaista un dabiska. Sardīnija nav komercializēts kūrorts 24 tūkst. km2 apmērā. Tā joprojām ir neskarta paradīze jebkuram interesentam ar ļoti senu vēsturi. Nuragi civilizācijas laikmets tiek datēts ar 1800 – 500 g. pirms mūsu ēras, un Sardīnija ir vienīgā vieta visā Eiropā, kur Parco della Giara vēl var satikt savvaļas zirgus Equus caballus jarae, kuru priekšteči nāk no Nuragi laikmeta, t.i. 1800 – 500 g.p.m.ē. Vai zinājāt, ka Sardīnijai ir daudz senāka vēsture nekā Romai? Un vēl joprojām uz salas atrodas daudzas liecības par Nuragi civilizāciju.

Te var atrast jebkāda tipa pludmales, un ļauties saules glāstiem tirkizzilas jūras krastos! Pilnīgi nešaubīgi varu apgalvot, ka, reiz iepazīta, Sardīnija jūsu sirdīs paliks uz mūžu. Šajā mājas lapā jūs atradīsiet daudzveidīgu informāciju par Sardīniju, par skaistākajām vietām, Cala Marioluko te redzēt un izbaudīt, par lietām, ko aizvest sev līdzi uz mājām, par sardu cilvēkiem, ēdienu un ikdienas dzīvi.

http://www.bellasardinija.com ir kļuvusi par manas dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Par Sardīniju vienmēr runāju kā par dzīvu būtni, un, ja pavisam godīgi, es sevi vairs  nevaru iedomāties bez Sardīnijas. Tā ir manas dzīves lielā mīlestība! Paralēli visam manā mājas lapā jūs atradīsiet daudzus aizraujošus rakstus par sevis izzināšanu (kategorijā Personības izaugsmei), manas dzīves atziņas, ceļojumu aprakstus, daudzas fotogrāfijas, varēsiet lasīt manas topošās grāmatas fragmentus, varat sekot līdzi lietām, kas man ir aktuālas, dzīvojot Sardīnijā.

Daudzi man jautā – kā es nokļuvu uz šīs salas? Mīlestības vai darba dēļ? Ne viens, ne otrs. Uz Sardīniju es atbraucu kā Erasmus Change studente prakses ietvaros 2010 gadā, studējot Tūrisma mārketingu maģistru programmā Valmieras Augstskolā. Atveroties lidmašīnas durvīm Sardīnijas galvaspilsētas lidostā, man sejā iesitās spēcīgs, silts, pēc aļģēm smaržojošs gaiss. Sajutos tā, it kā mani kāds draudzīgi un mīļi apskauj ar atgriešanos mājās. Tā bija ļoti īpaša sajūta, kas aizkustināja mani līdz pašiem sirds dziļumiem, un kopš tā mirkļa es vairs nespēju no šejienes aiziet. Tik spēcīga ir mana mīlestība pret šo zemi! Šo mājas lapu es veltu ne tikai burvīgajai 100 krāsu un 100 smaržu salai, bet arī pati sev un katram no Jums. 

P.S. Ja, esot Sardīnijā, tev nākas ciešāk sadraudzēties ar kādu sardu (itāli) vai, ja esi iemantojis kāda sarda simpātijas, tad atceries, ka atvadoties un arī sasveicinoties jums nāksies sabučotiess pa vienai reizei un abiem vaigiem. Pats galvenais nesajaukt ar kuru vaigu sākt. Jāsāk ir ar KREISO, jo visiem latviešiem ir tendence pirmo bučot labo vaigu, un rezultātā, ja viens metas uz kreiso, bet otrs uz labo pusi, sanāks viens riktīgs skūpsts uz lūpām! Pārbaudīts!

P.S. Šī un visu pārējo rakstu autortiesības pieder man, Olitai Supei, ja vēlaties pārpublicēt kādu fragmentu no manas mājas lapas, atsauce uz manu mājas lapu www.bellasardinija.com ir OBLIGĀTA! Lai pārpublicētu visu rakstu, lūdzu sazināties ar mani personīgi, rakstot uz bellasardinija@gmail.com

114 Responses to ABOUT ME

 1. Māris saka:

  Mūsu brīvdienas sardīnijā janvārī bija iespaidiem bagātas. Vēl vairākas dienas nevarējām atgūties no emocijām. Sala ir unikāla arī ziemā. Mēs braucām pēc saules, pēc nosacīti saules, jo Latvijā ir pārāks tumšs, un pirms braucām sazvanījāmies ar Olitu, ko viņa iesaka, vai maz ir vērts braukt? Kad viņa sāka runāt par sardīniju, no pirmās minūtes bija skaidrs, ka braucam! Viņa no pus vārda saparata mūsu prasības. Sekojām viņas sastādītajam maršrutam un varam izteikt tikai labākos komplimentus par visu, ko šī meitene dara. Iesakam viņas pakalpojumus, jo tas atvieglo visu saistībā ar ceļojuma plānošanu. Visu cieņu.
  Māris

  Like

 2. Laura saka:

  Ziemīgi sveicieni no Rīgas,
  vai zināt, kā uzgāju Jūsu mājaslapu? Ierakstot meklētājā “vai ir itālieši ar zilām acīm?”
  Tas ir burvīgs talants un spēja virtuāli nodot foršas sajūtas, ko rod katrs, kas lasa rakstus bellasardinija.com mājaslapā. Sirsnīgs paldies! Šajā laikā tas ir vitāli svarīgi, jo tas draņķīgais skats aiz loga..
  Sapņoju, ka tuvākā vai tālāk nākotnē izdosies pabaudīt daļiņu Itālijas un tā kā ir tik saistoši lasīt Jūsu rakstīto, iespējams došos tieši uz Sardīniju.
  Vēlu katru dienu dzīvot ar mīlestību un priecēt lasītājus ar jauniem piedzīvojumiem, ieteikumiem un ticību, ka viss taču ir pašu rokās 🙂
  Veiksmīgi,
  Laura

  Like

 3. Madara saka:

  Labvakar, šovakar, pirms 2 stundām nokļuvu šajā mājas lapā un joprojām nevaru atrauties. Tveru katru vārdu, katru rakstu, katru bildi, katru dziesmu… Liels paldies, Olita, par emocijām, ko saņemu caur Jūsu mājas lapu. Man ir sajūta, ka esmu Sardīnijā, ka izgaršoju tos ēdienus, ka peldos zilajā jūrā, ka saule silda manu seju, un man ir sajūta, ka jūs pazīstu mūžīgi. Nekad nebūtu domājusi atrast internetā kaut ko tādu, kas mani atrauj no realitātes un iemet citā pasaulē. Turpinu lasīt… Paldies.

  Like

 4. Raitis saka:

  Sveika Olita!
  Esam atpakaļ mājās.Laimīgi un brūniJ.Liels paldies par organizēšanu un ieteikumiem.Viss bija izcili.kaut ko uzspējām, bet ne visu protams. To nākošreiz, jo noteikti atgriezīsimies.Mums ļoti patika visiem. Došu ziņu,kad atkal būsim gatavi ceļot J!Paldies!

  Publicējis 1 person

 5. Vija saka:

  Olita, es jūs apbrīnoju. Atveru jūsu mājas lapu katru reizi, kad pietrūkst pozitīvisma, kad gribas smaidīt. Es jums sekoju jau vairākus gadus un izlasu visus jūsu ierakstus. Kad sūdzos par sāpēm un slikto garastāvokli, vienmēr iedomājos par jums. Ka ir laimīgi un pozitīvi cilvēki ar vēl smagākiem likteņiem nekā man! Apbrīnoju Jūsu spēku, drosmi, talantu visu tik skaisti, atklāti un dziļi uzrakstīt un prasmi iedvesmot. Paldies un laimi Jums. Pateicībā un ļoti dziļā cieņā, Vija no Salacgrīvas.

  Publicējis 1 person

  • Olita saka:

   Ak, cik mīļi. Liels paldies! Kad sāku veidot šo mājas lapu, mans mērķis bija ļaut izdzīvot maniem draugiem līdzi ar mani visas manas saulainās emocijas (jo rakstīt katram atsevišķi nebija vienkarši laika)! Nekad nebiju domājusi, ka mana mājas lapa uzrunās tik ļoti daudzus cilvēkus! Bet uzrunāja, un daudzus…. Esmu pateicīga katram no jums, kas lasot manu mājas lapu gūst pozitīvas emocijas un prieku sirdī! ❤ Tā ir pozitīvās enerģijas apmaiņa! Paldies!

   Like

 6. Ošiņu pāris saka:

  Olita! Milzīgs paldies par visu. Esam tiko atgriezušies mājās ar neaprakstāmu prieka un vitamīnu devu visai ziemai. Viss bija ļoti labi organizēts, un jo īpaši mūsu sirdis sasildīja mūsu satikšanās un kopīgā ekskursija uz Villasimius. Tik saulainu un gaišu meiteni satikt izdodas pavisam reti. Mēs jums novēlam visu to labāko un tiem, kas brauc uz Sardīniju, iesakām noteikti satikties ar šo burvīgo meiteni. Kad esi Latvijā, gaidīsim Jūs ciemos mūsmājās!

  Publicējis 1 person

 7. Pēteris saka:

  Sveiki! Paldies no mums par padomiem Sardīnijas iepazīšanai. Atvaļinājums patiešām izdevās. 2 vārdos- saulaini un garšīgi. 🙂 sveicieni no NRW Vācijā. Te rudens… Pēteris

  Publicējis 1 person

 8. Elīna saka:

  Liels, liels paldies par jūsu mājas lapu. Izlasījusi esmu visus rakstiņus krustu šķērsu un no pirmā mirkļa zināju, ka Sardīnijas sala patiks arī man. Nu jau 2 gadus braucam ar draudzenēm uz turieni un šogad gribētu Jūs satikt. Mēs būsim Villasimius septembra vidū. Esam pieteikušās izbraucienam ar burinieku 18 datumā. Vai būtu ar mieru kopā ar mums doties kopīgā braucienā? Mums draugi stāstīja, ka jūs braucāt kopā arī ar viņiem. Gaidīsim ziņu.
  Elīna

  Publicējis 1 person

 9. Zane saka:

  Sveika,
  Pagājušo gadu pēc Jūsu maršrutiņa apceļojām ziemeļ Sardīniju, un tā iemīlējāmies, ka citu domu nebija, ka šogad vēlamies atkal braukt turp. 🙂
  Šoreiz mēs vēlamies apskatīt dienvidus. Lidojam ar Ryainar no Rīgas 29. Jūlijā uz Cagliari un 5. augustā prom. Vēlamies redzēt skaistākas vietas, skatus, pludmalītes.
  Jauku dienu vēlot,
  Zane

  Publicējis 1 person

 10. Dita saka:

  Sveiki, paldies par maršrutu, jau darbā izprintēju un vairs galīgi negribas strādāt, bet lasīt maršrutu! 🙂 Mums šorīt ārā -15, tā, ka domas nesas uz vasaru, pavasari un par ceļojumu! 🙂

  Publicējis 1 person

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s