Ekskluzīvs piedāvājums no Sardīnijas!


Veselīgs uztursGadā reizi man ir iespēja nosūtīt uz Latviju Sardīnijas labumus. Šoreiz ir iespēja pasūtīt svaigi spiestu olīveļļu, Carasau maizi, aitas sieru un Cannonau sarkanvīnu. Tā ir tikpat kā puse no rakstā “Sardīnijā cilvēkiem ir garākais mūža ilgums Eiropā! Ko viņi ēd?” iekļautajiem produktiem. Ir iespēja pasūtīt arī Eko/Bio ziepītes, kas ražotas no Sardīnijas augiem, un te varat ieskatīties kā viņi tās gatavo.

Produkti uz Latviju ceļos marta beigās un pieteikties pakas saņemšanai varat līdz 20.martam. Varat pasūtīt uzreiz komplektu, vai katru no produktiņiem atsevišķi.

1) Produktu komplekts: 2 litri olīveļļas + 2 sarkanvīni + 2 CARASAU maizes iepakojumi + 2 gb slavenā aitas siera PECORINO + 3 gb ZIEPES. Komplekta cena 70 eiro. 

2) Mājās spiesta olīveļļa. Daudzi no jums ir nogaršojuši un uz Latviju aizvedušu mājās spiestu olīveļļu un labi ziniet, cik tai ir fantastiska smarža un augstvērtīga garša. Cena ir 20 eiro par 2 l pudeli.

3) Carasau maize. Mazais iepakojums maksā 5 eiro, lielāks 10 eiro.

4) Aitas siers. Ir iespēja iegādāties dažāda lieluma gabalus. Cena ir 5, 10 vai 15 eiro par gb. 

4) Cannonau sarkanvīns piedāvāju 3 dažādus Cannonau vīnus no dažādām cenu kategorijām. Cena ir 40 eiro.

5) Ziepītes cena ir 3,50 eiro. 

Samaksa par ceļa izdevumiem ir 10 eiro. Šo pakalpojumu Jums varu nodrošināt pateicoties tam, ka no Sardīnijas un Latviju brauks paziņa ar auto un ir ar mieru aizvest.

Pasūtījumi notiek ar priekšapmaksu. Par apmaksas noteikumiem un par pasūtījuma veikšanu, lūdzu rakstiet man privāti uz bellasardinija@gmail.com ar norādi NOGARŠO SARDĪNIJU!

Šis ieraksts tika publicēts DAŽĀDI, PASŪTĪJUMI NO SARDĪNIJAS, SARDU ĒDIENI ar birkām , , , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Ekskluzīvs piedāvājums no Sardīnijas!

 1. Evija saka:

  Paldies mīļš Olitiņ par sūtījumu! Maizīte ar mūsu Dzintariņu arī draudzējas 🙂 Par to aitas sieru nezinu kā pareizi būtu jālieto un kādos variantos.

  Patīk

  • Olita saka:

   Aitas sieru vari ēst tā. Uztaisi salātus ar tomātu, pupiņām, vēl kaut ko var pielikt klāt un virsū uzrīvē vai sagriez smalkos gabaliņos aitas sieru. Otrs variants – sagriez vienkārši gabaliņos, blakus uz šķivja saliec tomātiņus, aplej ar olīveļļu Carasau maizīti, gribas pateikt prosciutto crudo (ko īstenībā var nopirkt ļoti garšīgu spāņu veikalā) un visu kopā ēd. Ņam, ņam, ņam…

   Patīk

 2. Sandra saka:

  Milzu paldies par labumiem! Esam visu saņēmuši. Par maizīti palasīšu, bet iespējams, ka bērni noskrubinās tāpat, bez īpašas gatavošanas

  Patīk

 3. Kristīne saka:

  Mans vīriņš pasmaržoja ziepītes, saka, smaržo pēc Sardīnijas! Paldies par lukturīti, ļoti mīļš. Veikalā nopirku cukini, rīt taisīšu lazanju, tikai maizīte jānoslēpj:)), iet uz urrā! Ataisījām vīnu, sagriezu sieru un maizīti mērcējam olīveļļā, fantastisks piekdienas vakars, paldies tev!

  Patīk

 4. Diāna saka:

  Paldies par jaukajiem produktiem – olīveļļa ir tik svaiga, garšo pēc pavasara, brīnišķīga! maize garšīga, agrāk to nekad nebiju ēdusi, mazā meita saka – čipsi! siers – fantastisks – kā jau pecorino! vīnu gan degustēšu nākamnedēļ, kad svinēšu savu dzimšanas dienu – tas būs prieks un bauda ne tikai man, bet arī maniem viesiem! Paldies!

  Patīk

 5. Inese saka:

  Nevaru sagaidīt, kad nogaršošu Sardīniju “live” režīmā 🙂 🙂

  Patīk

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.