Īpašs piedāvājums Oktobrī (garās brīvdienas)


Skats no villasVarbūt jau kādu laiku domā, cik ļoti, tagad rudenī, gribētos aizbraukt kaut kur uz siltajām zemēm pagarināt vasaru un padzīvoties pie jūras, lai pabūtu klusumā pats ar sevi vai lai izbaudītu mīlestību divatā ar savu mīļoto cilvēku? Varbūt vienkārši gribi neko nedarīt, skatīties jūrai acīs un baudīt Vidusjūras silto gaisu un smaidošo sauli? Varbūt meklē vietu, kur kaut ko radīt, rakstīt, smelties iedvesmu vai pastrādāt neformālā vidē, un tam ir vajadzīgs klusums un miers? Varbūt gribi apceļot un izzināt Sardīnijas daudzveidīgo dabu, vietas, pludmales, reģionus, kultūru un vienkārši padzīvot tā, kā visus šos gadus šeit dzīvoju es un ik viens sards? Tā teikt – izjust īsto Sardīniju?!

Šogad nolēmu piedāvāt šādu iespēju:

  1. No 6 līdz 30 oktobrim (tās ir 3 ar pusi nedēļas) izīrēt mīļo Costa Rei namiņu. Prombraukšanas datums var mainīties (kā jums pašiem ērtāk), bet jāiekļaujas oktobra mēnesī.
  2. Cena ir 800 eiro par visu kopā. Cenā ir iekļauta gultas veļa, dvieļi un viss nepieciešamais dzīvošanai.
  3. Maksimālais cilvēku skaits ir 3 cilvēki.
  4. Auto nomas cena ir 360 eiro (ar parasto apdrošināšanu). Auto nomu varat skatīties arī paši, jo iespējams caut kādu brokeri atradīsiet vēl izdevīgāku piedāvājumu.Vīģes Sardīnijā

Oktobris Sardīnijā ir brīnišķīgs un silts mēnesis. Jā, tūrisma ziņā, tas sāk iemigt, un tieši tā man ir visvairāk žēl, ka priekš jebkura ārzemnieka Sardīnijā joprojām ir vasara, saule silda tā, ka maz neliekas, ūdens joprojām ir patīkami silts – kā es saku – latviešiem ideāls laiks, kad apceļot šo pasakaino salu. Pluss vēl, tā īstākā autentiskā sardu dzīve sāks tieši tagad, kad sākas “Autunno in Barbagia”. 4 mēnešu garumā ir vienreizēja iespēja iepazīt Sardīnijas centrālās daļas burvību (kas ir kalnu zona un paši sardi to dēvē “Cuore di Sardegna” – Sardīnijas sirds). Katru nedēļas nogali citā ciematiņā notiek gadatirgi, ir atvērtas vīna darītavas, ir vaļā visi muzeji un arheoloģiskie parki, tiek gatavoti un klāti galdi ar šai vietai raksturīgo ēdienu, vietējie dzied un dejo un svin sava ciematiņa svētkus.

Te pievienoju linku ar datumiem un vietas nosaukumu, kur tieši būs svētki: https://www.paradisola.it/sagre-sardegna/autunno-in-barbagia Visa informācija ir itāļu valodā, bet galvenais zināt, uz kurieni braukt. 🙂

Kā atlidot uz Sardīniju, skaties šeit: https://bellasardinija.com/sardinija/ka-noklut-sardinija/

Ja tevi interesē šī iespēja – raksti man un jau pavisam drīz varēsi baudīt šo skaisto laiku Sardīnijā!

 

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, APARTAMENTU ĪRE ar birkām , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.