Īpaši piedāvājumi pavasara brīvdienām Sardīnijā


Ziedošā Sardīnija Šajā piedāvājumā runa iet par jauko Costa Rei iedvesmas namiņu.  Atveriet vaļā šo linku, kur ir pieejama visa informācija, fotogrāfijas un atsauksmes no daudzajiem viesiem. Tagad ir Ziemassvētku laiks, tāpēc līdz pat 31.decembrim jums ir iespēja nobukot šo namiņu par izdevīgām cenām uz Lieldienu nedēļu vai 2-ām ar pus nedēļām maijā. Ir daudzi, kas atbrauc uz Sardīniju un dzīvojas te mēnesi, divus un pat trīs, vai kā es… paliek uz palikšanu. 🙂

1) Piedāvājums Lieldienu brīvdienām no 20 līdz 27.aprīlim (datumi var mainīties atkarībā, kā jūs atrodiet biļetes). Dzīvošana šajā namiņā izmaksā 380€. Auto nomu varat papētīt paši caur kādu brokeru kantori. Caur brokeriem cenas ir lētākas, bet drošības depozīti augstāki + obligāti vajadzīga kredītkarte (Swedbank Visa vairs neder). Ja kredītkartes jums nav, vai, ja gribiet norēķināties skaidrā naudā, tad no maniem sadarbības partneriem auto šai nedēļai maksā 154€ (ar parasto apdrošināšanu) un drošības depozīts ir 600€, jaņemat ar Full Kasko cena sanāk augstāka, bet drošības depozīts nomazinās uz 300€. Šīs nedēļas viesiem dāvanā līdzi nāk Ceļojuma maršruts, kurā ir vērtīgi ieteikumi kur paēst, ko redzēt, skaistākās pludmales, skaistākie ciematiņi, ieteikumi trekingam kalnos, ko redzēt un izbaudīt Cagliari un tml. Par cik Lieldienas iekrīt 21., 22.aprīlī tajās dienās būs arī grandiozas svētku pusdienas dažādos Agotūrismos. Kā svētkos mielojas paši sardi, lasiet šeit.

2) Piedāvājums no 1. līdz 18.maijam pavadīt divas ar pusi ziedošas pavasara nedēļas Costa Rei namiņā par īpašu cenu 850€ (normālā cena ir 1400€). Auto noma caur maniem sadarbības partneriem izmaksā ap 400€ uz divām nedēļām. Dāvanā nāk līdzi kopīga ekskursija-trekings uz visskaistāko vietu Cagliari. Vairāk: https://www.facebook.com/pg/Bellasardinijacom/photos/?tab=album&album_id=881400745379483

Ieteikumi:

  • Te skatieties biļetes lidojumiem: KĀ NOKĻŪT SARDĪNIJĀ? Visizdevīgākie lidojumi ir ar “Ryanair” Rīga-Bergamo-Cagliari un atpakaļa ar “Ryanair” Cagliari-Bari un tālāk ar “Wizzair” Bari-Rīga. Izdevīgi tāpēc, ka nav jāceļas 4 no rīta, lai joņotu uz lidostu. Es pati vienmēr lidoju ar Airbaltic un Alitalia caur Romu. Dārgāk, bet viss iekļauts, droši un ēri.
  • Te atradīsiet informāciju saistībā ar auto nomu: Auto noCosta Reima un daudz ko citu atradīsiet “šķirstot” manu mājas lapu.

Mērķis kāpēc es daudzinu Sardīnijas skaistumu ir vistiešākajā veidā saistīts ar manis pašas piedzīvoto pieredzi – ko nozīmē, vaigu vaigā Dabā satikt kaut ko tik neaprakstāmi skaistu, tīru, gaišu, siltu, apjūsmas vērtu, to, kas dara laimīgu, par neko, par vienkārši to, ka esmu šeit un tagad! 2012.gada rudenī sēžot uz terases Costa Rei namiņā sajutu sirdī neaprakstāmu Laimības stāvokli, kas manī uzturējās ilgu laiku un es to tiešām saistu tieši ar atrašanās vietu. Biju tik pilna ar mīlestību un šo Laimes stāvokli, ka gribējās to izdalīt visiem, kam pietrūkst. Tā man radās ideja, ka vajag izīrēt šo namiņu citiem. Un tā jau 6 gadus uz šejieni brauc daudzi viesi. Tā ir vieta, kur satikties ar Laimi un noķert iedvesmu. 🙂 Jūs ziniet, ka lielākā daļa, esot šajā Costa Rei namiņā, šo stāvokli arī noķer? Esmu saņēmusi ļoti daudzas vēstulītes no viesiem, kas te dzīvojas. Kaut kas te tiešām ir – šajā mazajā punktiņā uz Zemeslodes. Costa Rei namiņu izīrēju viesiem no aprīļa līdz pat oktobra beigām, un ik pa laikam ārpus karstās sezonas uztaisu kādu Super piedāvājumu, jo ne visiem patīk braukt uz šejieni vasarā, ir tādi cilvēki, kam patīk agrs pavasaris vai klusais oktobra mēnesis.

Jūsu pieprasījumu rakstiet zemāk norādītajos laukumos vai pa tiešo uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com

 

 

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, APARTAMENTU ĪRE, DAŽĀDI ar birkām , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.