Kā iemācīties Meditēt?


1. Savienošanās ar Adi mantru: ONG NAMO GURU DEV NAMO (3x).

2. Iesildīšanās vingrojumi (muguras iekustināšana un kāju pastiepšana ir galvenie). Ideālajā variantā būtu izpildīt kādu no Krijām, kas nozīmē vingrojumi noteiktā secībā. Piemēram, variet izpildīt šo https://www.youtube.com/watch?v=e4VEil3H5FQ&t=1s

3. Ja esi telpā, tai ir jābūt izvēdinātai, ja atrodieties metro vai vilcienā, vai sapulcē, iztēlojieties, ka atrodies kādā svētvietā (te ir jābūt prasmei atslēgties no ārpasaules trokšņiem un ar laiku tas ir viegli izdarāms).

4. Labākis laiks ir 2 stundas pirms saullēkta un vakarā saulrieta laikā (tas vairāk attiecas uz tiem, ka dzīvo kā jogi). Bet dzīvojot normālu dzīvi (bērni, darbs, steiga, mājinieki blakus istabās) ir ļoti labi pameditēt uzreiz pēc pamošanās (izdzerot glāzi ūdens ar citronu) vai īsti pirms došanās gulēt. Vislabāk 2x dienā no rīta un vakarā. Meditāciju prakse līdzsvaro miegu, atbrīvo cilvēku no zemapziņas bailēm un ļauj mierīgi pavadīt gan rīta cēlienu, gan nakti.

5. Izmantojiet Taimeri, jo Kundlaini jogā minūšu skaits ir svarīgs. Ja ir norādīts, 11 minūtes, tas nozīmē, ka ir jāiztur 11 min., jo noteiktos mirkļos notiek zemapziņas programmu maiņa un tajos brīžos mūsu prāts vienmēr sāk uzdot jautājumus: “Cik minūtes vēl palika? Paga, atvēršu acis palūrēšu. Vai pulkstenis nav nozvanījis? Cik vēl ilgi palicis? Man palika garlaicīgi. Man uznāca miegs. Ko ēdīšu brokastīs?…..” Taimeris ir vajadzīgs, lai nenovērstu uzmanību.

6. Ja jums ir gari mati, saņemiet to copē, lai kanalizētu enerģiju caur 7 čakras saules centru un uzlieciet turbānu. Turbāns ir nepieciešams, lai savāktu vienkopus enerģiju. Jogas prakses laikā vienmēr izmantojiet tikai dabīgus materiālus. Visām drēbēm, pamatnei, galvassegām, apmetņiem (ja meditē ārā) vajadzētu būt vilnas, kokvilnas, lina vai zīda. Kundalini joga ir baltā joga, tāpēc ieteicams lietot baltas vai vismaz gaišas drēbes. Šeit vari iegādāties turbānu https://bellasardinija.com/turbani/

7. Pēdām vajadzētu būt kailām, lai Meditāciju laikā enerģiju varētu plūst brīvi caur pēdām. Ja esat publiskā vietā, neuztraucieties, ka tas nav iespējams.

8. Meditāciju garums. Var sākt ar īsākām meditācijām (3 līdz 5 min.) un lēnām pāriet uz garākām. 11 min., 22.min., 30 min., 62 min. Ja patīk pildīt dažādas meditācijas, to ieteicams darīt vakarā, bet no rītiem pildīt vienu un to pašu, vismaz 40 dienas pēc kārtas. Manā YouTube vai Instagram @yogabellasardinia atradīsi vairākas meditācijas.

  • 40 dienu meditācija MAINA vecās domāšanas shēmas un ieradumus.
  • 90 dienu meditācija NOSTIPRINA jauno programmu.
  • Pēc 120 dienām jaunā programma ir kļuvusi par dabisku stāvokli.
  • Pēc 1000 dienām jaunais uztveres modelis ir nostiprinājies apziņā.

9. Kundalini jogas meistara Yogi Bhajan meditācijas ir specifiskas un vērstas uz noteiktu efektu sasniegšanu. Lai meditācijas būtu konkrētākas pirms katra meditācijas domās sūtiet Visumā nelielu LŪGŠANUvai vizualizāciju un tāpat pēc meditācijas – PATEICĪBUun vizualizāciju, tā it kā jau esat jaunajā veidolā. Bet tieši meditācijas laikā ne par ko nedomājiet, koncentrējiet savu uzmanību uz konkrēto tehniku, skaņu, ritmu un enerģiju telpā.

10. Ieteicams lietot malas krelles, jo meditācijas laikā tā uzlādējas ar pozitīvo domu spēku un Gaismas enerģiju.

11. Meditācijas laikā prāts ļoti bieži sāks novērst uzmanību. Mirklī, kad attopies, ka domas jau atkal kaut ko domā, no jauna pievērsies savai elpai, seko tās plūsmai, ja meditācija ir ar mantru, pievērs uzzmanību kā tiek izrunāta katra zilbe. Neļauj prātam ņemt grožus savās rokās. Var gadīties, ka meditācijas laikā nāk atbildes uz neatarisinātiem jautājumiem. Tās gan uzklausi, un kad esi izpratis zemapziņas signālus, atkal pievērsies meditācijai.

12. Esiet pacietīgi paši ar sevi. Iekšējā transformācija ir dziļš un garš process. Ja izdodas kaut vienu minūti pabūt pilnīgā apzinātībā, tas jau ir sasniegums.

13. Meditācijas laikā nereti parādās fiziskas sāpes (it īpaši mugurā), kāds var sajust nelabumu, kādam sāk niezēt deguns – tas viss ir normāli, jo šajā procesā notiek attīrīšanās, un nekad nevar zināt, kuras meditācijas laikā jums būs patīkamas sajūtas, un kuras nepatīkamas. Tās meditācijas, kas rada diskomfortu jums parāda, ka šeit ir nevajadzīgs enerģētiskais ‘sabiezējums’.

14. Visu meditāciju laikā pats galvenais ir taisns mugurkauls un zods vērsts viegli uz leju. Ja zods ceļas uz augšu, tā ir Ego pazīme.

15. Mantrām ir ļoti liels spēks, tāpēc mantras klausieties padziļināti un izjusti. Tā, lai vibrācijas iet cauri visam ķermenim, mugurkaulam un sirds centram.

16. Ik vienu no meditācijas tehnikām praktizējiet ar pilnu atbildību, jo ik vienas meditācijas mērķis ir pacelt jūs uz augstākām vibrācijām un ievest dziļākā apzinātības. Tā teikt, ļaut sajust tīras un patiesas vibrācijas.

Pēc Meditācijas neleciet uzreiz kājās, bet vēl mirklīti izbaudiet šo sajūtu. Ja vibrēji mantru, ļauj tai vēl vibrēt un skanēt katrā ķermeņa šūnā. Izbaudi šo brīniķsīgo enerģiju, ko radīji pats sevī un apkārt. Atslābinies un sajūti sevi iekš tavas sakrālās telpas. Mīli Sevi un katru tavu pieredzi. Vienkārši ļaujies šim mirklim baudas, kurā atrodies uz mīlestības enerģijas.

Ja katru rītu meditācijai veltīsi no 11 līdz 30 min., Tava dzīve pilnībā mainīsies. Pat nemanot atbrīvosieties no Ego un sāksi iet savu Dvēseles ceļu.

Ja gribi pievienoties Kundalini jogas nodarbībām kopā ar mani, spied šeit JOGA ONLINE, izlasi un pievienojies! Šeit atradīsi arī linku uz Bezmaksas Meditāciju grupu, kur vismaz reizi mēnesī notiek Meditācijas bez maksas.

Šis ieraksts tika publicēts JOGA, PERSONĪBAS IZAUGSMEI ar birkām , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.