Plāno Ceļojumu uz Sardīniju 2020.gadā? Ieskaties!


Cilvēku intereses plānojot ceļojumu ir ļoti atšķirīgas, taču visus ceļotājus vieno 4 elementi bez kuriem nu nekādi nevar iztikt – avio biļetes (kā uz Sardīniju nokļūt?), piemērotas naktsmājas (kurš gan negrib dzīvot labā un skaistā vietā par normālu cenu?), pārvietošanās (vajag īrēt auto vai pietiks ar sabiedrisko?) un ko redzēt (ar ko Sardīnijas sala man paliks atmiņā, un kas te ir foršāks nekā citur)?! Sagatavošu 4 rakstu ciklu, kurā parunāšu par šīm tēmām. Šoreiz par naktsmājām, jo Sardīnijā parasti tieši novembris un decembris ir mēnesis, kurā sākam pieņemt rezervācijas nākošajam gadam.

NAKTSMĀJAS

Rakstā esmu apkopojusi tās mājās, kas atrodas praktiski pašā jūras krastā un kuras latviešiem izīrēju jau daudzus gadus. Vispieprasītākā ir Villa “Oasi”. No turienes prombraucot, daļa viesu norezervē jau nedēļu-divas nākošajam gadam.  Šo gadu garumā ļoti labi zinu, ko cilvēki meklē, un zinu arī to, cik reizēm grūti atrast to, ko gribētos, tāpēc šeit būs sarakstiņš ar villām, apartamentiem vai nelielām brīvdienu mājām pie pašas jūras.  Ir latvieši, kas savus ceļojumus plāno jau gadu uz priekšu, un ir arī tādi, kas visu dara pēdējā brīdī. Priekšroka labu māju izvēlē, protams, vienmēr ir tiem, kas plāno savu ceļojumu laicīgi. Jo īpaši, ja grib māju pie jūras vai ja ir liela draugu kompānija. Tās mājas vienmēr “aiziet” pirmās.

OLBIJAS PUSĒ

1. Šīs divas mājas/apartamenti (6 un 8 cilvēkiem) atrodas Rezidences kopleksā 15 km no Olbijas lidostas. Ideāls variants ģimenēm ar bērniem un tiem, kas negrib īrēt auto.
* https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/costa-smeralda-olbia/olbija-marinella-6-pers/
* https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/costa-smeralda-olbia/marinella-ii-lidz-8-pers/

2. Šī brīvdienu māja atrodas 50 km no Olbijas lidostas nelielā piejūras ciematiņā ar balto smilšu pludmali un tirkīzzilu ūdeni. Ņemot vērā atrašanās vietu, šī māja ir par izdevīgu cenu, jo parasti mājas jūras krastā maksā krietni dārgāk.
https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/costa-smeralda-olbia/alba-4-5-pers-juras-krasta/

3. Šī villa atrodas 100 km attālumā no Olbijas lidostas ciematiņā, kas atrodas kalnu ielejā pašā jūras krastā. Piemērota tiem, kam patīk gan kalni, gan jūra, jo te ir tāāāādas kalnu takas, ka no skaistuma aizraujas elpa. Tuvumā ir viens no lielākajiem kanjoniem Eiropā un daudzas citas aktivitātes. Mājā var palikt līdz 12 cilvēki.
https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/costa-smeralda-olbia/cala-gonone/lungomare-12-pers/

https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/costa-smeralda-olbia/cala-gonone/eleonora-lidz-8-pers/ Šis apartaments ir nedaudz nostāk no pludmales, bet es iesaku, jo man ļoooti patīk.

CAGLIARI, SARDĪNIJAS GALVASPILSĒTA

Oi, nu salas Dienvidi manā skatījumā tieši pludmaļu ziņā ir visskaistākie. Paradīze!

1. Villa “OASI” atrodas 45 km no Cagliari lidostas. Te ir ļoti liela dārza teritorija, aiz vārtiņiem dievīgi skaista jūra, blakus restorāniņi, tuvumā šarmantā Cagliari galvaspilsēta. Pārsimts metru attālumā vasaras sezonā katru stundu kursē busiņš, kas izvadā pa skaistākajām pludmalēm un aizved uz centru, tā kā pat nav vajadzības visur braukt ar auto. Un visiem, kas paliek salas Dienvidos ir iespēja kopā ar mani doties brīnišķīgā trekingā pašā galvaspilsētas sirdī. Te var palikt līdz 6 cilvēki. https://bellasardinija.com/villa-oasi-pasa-juras-krasta/

2. Šī māja atrodas atroda Costa Rei 50 metri no jūras. Tajā var palikt līdz 8 cilvēki. Vieta ir brīnišķīga. Saullēkti fantastiski skaisti. Un tieši šeit es nākošgad rīkošu Kundalīni jogas retrītus mazām grupiņām nedēļas garumā. https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/dienvidu-krasts/maja-50-metri-no-juras-costa-rei/

Un nākošās divas villas atrodas nedaudz nost no jūras, bet ir ar baseinu.

3. Tiem, kam patīk elegance un skaistums iesaku šo skaisto villu ar dizainu īstā itāļu stilā, gas atrodas 40 km no Cagliari lidostas. https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/dienvidu-krasts/chia-panorama-blue/

4. Šī brīvdienu māja atrodas krasta Dienvid-Rietumu daļā 60 km no Cagliari lidostas. Par cik cilvēki ir pieraduši palikt kaut kur
https://bellasardinija.com/apartamentu-ire/dienvidu-krasts/brivdienu-maja-ar-baseinu-costa-bianca/

Ir cilvēki, kam ir ļoti svarīgi, lai naktsmājas būtu modernas un iekšā skaistas, viņiem nav tik svarīgi, kur atrodas, bet galvenais ir, lai piesaista aci. No vienas puses pilnībā saprotu šo vēlmi, jo arī es esmu estēte un man ir ļoti svarīgi, lai apkārtējā vide būtu skaista. Taču Sardīnijā ir nedaudz savādāk, jo te atrašanās iekšā mājā procentuāli ir ļoti zema, te visi dzīvojas uz terases ar skatu uz jūru vai kalniem, vai pavada savu laiku piemājas mauriņā, kur parasti atrodas vai nu zviļņi vai āra krēsli, vai pie jūras un mājā ienāk praktiski tikai pārgulēt. Ir cilvēki, kam gribas palikt pašā jūras krastā, lai jebkurā diennakts laikā var ieskriet jūrā izpeldēties. Šiem cilvēkiem noteikti vajag jūras tuvumu, ja nav jūras, tad lai noteikti ir baseins. Un arī šos cilvēkus saprotu perfekti!, jo Sardīnija ir pludmaļu un jūras Paradīze. Cik gan daudzas vietas Eiropā ir ar tik dievīgi skaistu jūru, balto smilšu pludmalēm un kristāldzidru, smaragdzaļu, tirkīzzilu un caurspīdīgu ūdeni? Ļoti maz!
Un ir cilvēki, kuriem vispār nav svarīgi kādas ir naktsmājas, galvenais, lai ir kur pārnakšņot. Kā 5 no rīta ceļas – tā veļas kādā no 4 virzieniem: kāpt kalnos, iet alās, izstaigāt tuvākos ciematiņus, atrast foršas pludmalītes. Viņi atgriežas mājās, lai iekristu gultā, un pašā rīta agrumā atkal dotos tālāk “iekarot” Sardīniju. Tie parasti ir ceļotāji ar mugursomu plecā. Ir arī tie, kas Sardīniju izbauda nedēļas garumā uz jahtas (ja interesē, spied uz šī linka). Viņiem visa nedēļa ir viens liels, neaizmirstams un jautrs piedzīvojums pa Sardīnijas ūdeņiem kopā ar latviešu kapteini Oskaru! IESAKU! Ir kas brauc apkārt salai ar kemperi… kāds nu kuram ir tuvāks ceļošanas veids, tā arī ceļo. Un Sardīnija ir viena no skaistākajām vietām Eiropā, kur to darīt!

Lai rezervētu jebkuru no šīm mājām, lūdzu aizpildiet laukus (uzklikšķinot uz linka), kas atrodas zem katras mājas apraksta, norādot datumus, cilvēku skaitu un precīzu jūsu e-pasta adresi vai arī vienkārši rakstiet man uz e-pastu: bellasardinija@gmail.com par visu, kas jūs interesē.

Šis ieraksts tika publicēts AKTUĀLI SARDĪNIJĀ, APARTAMENTU ĪRE ar birkām , , , , , , , , , , , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.